Dyskusje o książce Pętla Sokolnika

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Pamiętam, że....ale nie pamietam tytułu książki
Hej, ostatnio chodzi mi po głowie książka, którą czytałam lata temu.  Jedyne, co zniej pamiętam, to że główna bohaterka była córką senatora/gubernatora (albo ojciec startował na prezydenta) i dostawała listy z pogróżkami. Zatrudnili dla niej ochroniarza ze służb specjalnych (jakiś, nie pamiętam czy to był SEAL czy co), na początku się nie dogadywali, później okazuje się, że...
1 tydz. temu
WYMIENIĘ/SPRZEDAM (luty 2018)
Przepraszam, nie zauważyłam wątku z marca już poprawiam , dziękuje za zwrócenie uwagi ;)
6 lata temu
WYMIENIĘ/SPRZEDAM (styczeń 2018)
hej, jesteś może zainteresowana moimi książkami na wymianę? pozdrawiam
6 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy (sierpień 2016)
"Dopadłam" ostatnio;):  Boskie. Włoszki, które uwiodły świat Boskie. Włoszki, które uwiodły świat  Umiarkowana dieta paleo Umiarkowana dieta paleo  Kuchnia polska bez pszenicy. Ponad 300 sprawdzonych domowych przepisów
7 lata temu
wymienię/sprzedam (II kwartał 2014)
Wymienię:  Beta  Inne anioły  Zdrada  Czaropis  Świt demonów  Szubienica o zmierzchu  Zmrok  Władca wilków  Uwięziona
9 lata temu
wymienię/sprzedam (III kwartał 2013)
wymienię/sprzedam:  Księga wszystkich dusz. Tom 1: Czarownica  Gra w pochowanego  Wirus  Strażnicy Nirgali 3. Korona Mandalich  Niewidzialni. Tajemnica Misty Bay  Dziecko księżyca  Elyria. Polowanie na czarownice
10 lata temu
Pokazuje 6 z 7