Zwycięstwo bez walki. Strategie przeciw agresji

Wydawnictwo: Onepress
poradniki

7 zwycięstw, które każdy powinien osiągnąć w życiu 6 przeszkód stojących na drodze do zwycięstwa 13 strategii zwyciężania bez walki Sztuka wojny według Kirschnera Historia pełna jest krwawych wojen, toczonych w imię wiary, honoru, własności czy godności. W ciągu wieków nic się nie zmieniło. Twoje życie, choć pozornie dalekie od pól bitewnych i przemocy, to również nieustanna walka. Codziennie toczysz boje w pracy, urzędach, nawet we własnym domu. Komu to potrzebnea zatrzymaj się n

ToRn | 2015-09-28
Ereszkigal | 2015-08-26