Uciekająca księżniczka

Tłumaczenie: Anna Bielska
Wydawnictwo: BIS
Runaway princess
rodzina, miłość, uczucia

Evangelina Scoffield jako młoda osierocona dziewczyna została przygarnięta przez ekscentryczną zamożną kobietę. Po latach jej opiekunka zniknęła bez śladu, a ona została jej jedyną spadkobierczynią. Jako zamożna kobieta Evangelina może teraz wieść życie damy, którego zawsze dla siebie pragnęła. Wyjeżdża do Hiszpanii, a tam na przyjęciu spotyka księcia Daniora, który uparcie twierdzi, że rozpoznaje w niej swą narzeczoną. Jak Evangelina poradzi sobie w tej nieoczekiwanej sytuacji?.

wiejskifilozof | 2014-06-22

Ależ ta książka pobudza wyobraźnię,widziałem ten cudowny sosnowy las,suto zastawione stoły.Cudowne strumyki.
Ale chyba najbardziej podobała mi się główna bohaterka.Super dziewczyna,oby im się w życiu udało.

grumperka | 2015-06-29
Na półkach: Ulubione, Przeczytane

Bardzo spodobał mi się sam początek tej opowieści, ponieważ ciągle chcesz dowiedzieć się więcej ... Kim jest główna bohaterka? Dlaczego tak bardzo się boi? Dlaczego ten przystojniak ciągle ,,rozbiera" ją wzrokiem? Od razu się wie, że to będzie coś więcej niż głupia opowieść ...

Czarna | 2014-02-15
Przeczytana: 15 lutego 2014

Zabawna książka, bohaterzy barwni, ciekawi. Pomysły głównej bohaterki niebanalne. Na próbę wzięłam książkę tej pisarki i spodobała mi się. Mam zamiar sięgnąć po kolejną książkę jej twórczości. P.s aż tak ognistego romansu się nie spodziewałam :)Chociaż igraszki były do przewidzenia :)

Iwona | 2015-03-01
Przeczytana: 01 marca 2015

Książka z gatunku łatwych,lekkich i przyjemnych.Momentami śmieszna,momentami drażniąca.Opowiada o kobiecie ,która przez przypadek zostaje pomylona z kandydatką na księżniczką.Co z tego wyjdzie ??? Będzie zabawnie ,niebezpiecznie i romantycznie.Polecam.

anna8604 | 2012-03-14
Przeczytana: marzec 2012

ile sie nsmialm przy tej ksiazce. swietna:)))

Loczek1200 | 2012-06-27

Wkurzający ten książę gr...

Anna Baj | 2016-11-07
Szarratu | 2016-10-30