Jak trwoga to do bloga 2008-2009

Wydawnictwo: Agencja Artystyczna MTJ
blog
Elenaj

Prowadzony wspólnie przez Magdę Umer i Andrzeja Poniedzielskiego blog jest w zasadzie tylko pretekstem, z którego Autorzy korzystają, by móc dzielić się swoimi przemyśleniami, spostrzeżeniami, emocjami, jakie przeżywają stykając się ze wszystkim, co niesie współczesna nam rzeczywistość. Piszą w charakterystyczny dla siebie sposób - z lekkim, nierzadko zabarwionym delikatnym uśmiechem dystansem...

zabarwionym delikatnym uśmiechem dystansem i często filozoficzną puentą.

Magda Umer i Andrzej Poniedzielski to są dwie różne osobowości artystyczne, mają różne
doświadczenia życiowe, różne przeżycia, inne spojrzenia - mimo to potrafią się porozumieć,
zrozumieć a czasami wręcz wzajemnie sobie pomóc. Po lekturze tej książki codzienność
a przede wszystkim sprawy trudne stają się nieoczekiwanie bardziej przyjazne...

"Jak trwoga to do bloga 2008/2009" - Wydanie I, rok 2012

W 2009 roku ukazała się w formie książkowej korespondencja z lat 2006- 2007. W 2012 poza premierową książką zawierającą korespondencję z lat 2008 i 2009 ukaże się trzecia część z zapisami z lat 2010 i 2011.

Do trzeciej części dołączona będzie płyta, na której Autorzy czytają swoje listy.

źródło opisu: WP Książki

źródło okładki: Wp Książki

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!