Złota dziewczyna

Tłumaczenie: Dorota Strukowska
Wydawnictwo: BIS
Golden girl
miłość, rodzina, uczucia

Książę Cheviot to mężczyzna przystojny i szarmancki, doświadczony przez życie, odważny i czuły, ale za sprawą tragicznie zmarłego ojca bankrut. Sarah to artystyczna dusza, romantyczka, ma otwarty umysł i jest jedną z najbogatszych panien w kraju. Tych dwoje ma połączyć małżeństwo z rozsądku. Książę potrzebuje pieniędzy. Dziadek Sarah pragnie tytułu i prestiżu. A czego chce Sarah? I czy uda jej się to osiągnąć?

Muniette | 2016-07-08
Na półkach: 2016, Przeczytane, E-book
Przeczytana: 08 lipca 2016

Książę Cheviot jest bankrutem. Jedynym, co może uratować jego rodzinny majątek jest poślubienie dziedziczki, której posag wynosi więcej niż jego długi.... On jednak nawet nie przypuszcza, że wspomniana dziedziczka ma własne play.

Cheviota łatwo polubić. Zdecydowany, charyzmatyczny, a przy tym niezwykle uprzejmy. Nie chce litości, tylko szczerości.
Sarah zaś... niewątpliwie łatwo ją nazwać typową bohaterką romansów. Niby ma swoje pasje, niby chce czegoś więcej od życia, ale przy czytaniu to wcale nie jest już tak oczywiste.

Polecam na nudną podróż, ale na pewno nie na leniwe popołudnie, gdyż drzemka w tym wypadku wygrywa ;)

Kasjopeja | 2012-12-28
Przeczytana: 28 grudnia 2012
Asik92 | 2012-09-03
Przeczytana: 03 września 2012

Nawet niezła. Szybko się ją czytało.

Co do akcji, nie była jakaś rewelacyjna, ale nie nudziłam się zbytnio. Chociaż autorka mogła nie dać od razu do zrozumienia kto będzie tym "złym" - od samego początku mi nie przypadł do gustu.

Sarah była nieco zbyt naiwna i oczywiście główny bohater, Anthony, był opisany jako wspaniały i idealny facet. Jak zwykle...

Książka idealna, kiedy komuś się nudzi i ma chwilę czasu ;)

Seszenik | 2016-10-24
Przeczytana: 24 października 2016