Jak grom z jasnego nieba

Tłumaczenie: Zychowicz, Elżbieta. Tł.
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Harlequin Special". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Harlequin
Suddenly
romans Anglia XIX wiek
deana

Hrabia Simon Westport, z racji nienajlepszej reputacji zwany też Diabłem Dure, pragnie zawrzeć małżeństwo z rozsądku. Nie szuka romantycznej panienki, lecz rozsądnej, dojrzałej żony, która dałaby mu dzieci. Już sądzi, że znalazł taką w osobie panny Emerson, gdy pewnego dnia na progu jego rezydencji staje jej młodsza siostra, by oznajmić, że... to z nią powinien się ożenić. Charity kusi go...

Charity kusi go swą bujną, młodzieńczą urodą i niewinnym wdziękiem. Simon jest urzeczony, ale się waha. Gotów jest przystać na ten szalony pomysł, ale czy będzie w stanie przewidzieć, że ktoś chce zastawić na niego pułapkę?

źródło opisu: okładka

eve | 2015-08-21
Przeczytana: 21 sierpnia 2015

Słaba pozycja. Skończyłam czytać ale nie było lekko.

Lenka | 2012-11-18

ksiązka teraz jest bardziej znana z tytułu "Panna z dobrego domu".
Bardzo mi sie podobała moze ze względu na gatunek do jakiego nalezy ta ksiazka a mianowicie romans historyczny, Na pewno jest bardzo ciekawa ale w wielu miejscach moze akcja jest za mało rozwinięta mimo to czyta sie szybko i przyjemnie.

Joko70 | 2015-09-04
Na półkach: Posiadam, Ulubione, Przeczytane