Have Me

Okładka książki Have Me Julie Kenner
Okładka książki Have Me
Julie Kenner Wydawnictwo: Cykl: Trylogia Starka (tom 3.6) literatura obyczajowa, romans
Trylogia Starka (tom 3.6)
2014-11-04
2014-11-04

Nikki i Damien uciekają, aby spędzić razem upragniony miesiąc miodowy.
Jednak kiedy twoim mężem jest Damien Stark znalezienie prywatności może okazać się naprawdę trudnym zadaniem.

Szczerze powiem, że ta dwójka chyba mi się 'przejadła'. A właściwie styl autorki. To jest takie krótkie, a tak się z tym męczyłam, że naprawdę urosło to do rangi wyzwania.
Napisane strasznie patetycznym językiem. Jak na dodatek z miesiąca miodowego to za dużo problemów. Nikki tonie w morzu niepewności pomimo tego, że co chwilę wyznają sobie miłość i zapewniają się o jej potędze.

Jakby ktoś się zastanawiał ile razy w tej krótkiej noweli wystąpiło imię DAMIEN, to zaspokajam tę ciekawość - 295! Tak 295, granica błędu wynosi +/- 3, ale myślę, że policzyłam dobrze. Toż to jest jakiś obłęd, no ludzie... 295. Jakbym mogła to bym to pogrubiła i podkreśliła i kursywę też bym walnęła, aby podkreślić tą niedorzeczność. Wstrząsające :D.

Może i ta nowela nie jest taka zła, ale całkowicie nie w moim stylu, nie przypadła mi do gustu, a czytanie jej było dla mnie męczarnią, a nie przyjemnością.

Nikki i Damien uciekają, aby spędzić razem upragniony miesiąc miodowy.

Napisane strasznie...

Dobra, ale tylko dobra. Zaczęło się coś dziać pod koniec. Wcześniej nuuudy. Jednak jest to tylko mała kontynuacja, więc nie ma co oczekiwać eksplozji emocji.
Tłumaczenie: http://chomikuj.pl/Strefa_Tlumaczen/*e2*97*8f+T*c5*82umaczenia+*5bHas*c5*82o+*3d+123*5d/*e2*99*9a+Serie/ST+-+J.+Kenner/*233.6+Nikki+*26+Damien+*e2*9c*93

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

• Erotyk
  • D/s