Na zawsze

Tłumaczenie: Paweł Kopycki
Cykl: Pierworodny (tom 5) | Seria: Rodzina Baxterów
Wydawnictwo: POLWEN
Forever

Katy i Dayne z niecierpliwością oczekują dnia zaślubin: chcą, żeby uroczystość odbyła się w Bloomington, w gronie najbliższych, z dala od blichtru Hollywood. Jednak ciekawscy paparazzi nie chcą dać im o sobie zapomnieć – doprowadzają do przerażającego wypadku, po którym Dayne zapada w śpiączkę. Czy mimo nie najlepszych rokowań Katy pozostanie u boku narzeczonego? Rodzina Baxterów powoli...

Rodzina Baxterów powoli oswaja się z myślą, że ich najstarszy syn i brat to gwiazdor filmowy. Jednak nie wszyscy jej członkowie są w stanie to zaakceptować, szczególnie po wypadku, po doświadczeniu nieoczekiwanej popularności i natręctwa brukowców. Czy ta nowa sytuacja nie podzieli domowników?

źródło opisu: [Polskie Wydawnictwo Encyklopedyczne, 2008]

klarciak | 2013-05-31
Przeczytana: 18 listopada 2012

Cudowna seria książek, chyba najlepsza jaką czytałam. Karen Kingsbury to niesamowita autorka.

Anna | 2016-02-03

Uważam książki z tej serii za lekkie czytadełka dla zabicia czasu- nie inaczej też jest z tą książką. Kończy ona cykl Pierworodny i serię dotyczącą rodziny Baxterów.

Gosia9101 | 2014-07-03
Przeczytana: 03 lipca 2014

No to już ostatnia część serii Pierworodny, teraz kolej na Wschód Słońca.
Z rodziną Baxterów i ich przyjaciółmi ciężko się rozstać.

jusia1986 | 2013-05-14
Na półkach: Rok 2013, Przeczytane
Przeczytana: 13 maja 2013

Wspaniała książka. Niezwykle wzruszyła mnie końcówka.

kasiunia2408 | 2012-08-24

Cała seria po prostu fantastyczna :))

LIDIA | 2016-11-18
Na półkach: Powieść, Przeczytane