Po tamtej stronie nocy

Seria: Labirynty. Kolekcja prozy
Wydawnictwo: WAM
Beyond the night
Sandra

Nieprzytomna kobieta w szpitalu i czuwający przy niej mąż. Między nimi ocean strachu, odległe wspomnienia lęku, marzeń i miłości oraz tajemnica, która czai się po tamtej stronie nocy. Madison Foster wiedziała, że traci wzrok. Nie chciała niczyjego współczucia. Paul Tilden wiedział czego chce od życia, dopóki nie zakochał się w Maddie. Jedna noc zmieniła wszystko. "Po tamtej stronie nocy"...

Madison Foster wiedziała, że traci wzrok. Nie chciała niczyjego współczucia.
Paul Tilden wiedział czego chce od życia, dopóki nie zakochał się w Maddie.
Jedna noc zmieniła wszystko.
"Po tamtej stronie nocy" opowiada o ludziach szukających miłości. To historia o niespodziankach losu, przyjaźni i wierze, która daje odpowiedź na cierpienie.

źródło opisu: WAM, 2009

Przeczytana: 02 marca 2014

Piękna opowieść...

Rywicz | 2013-05-26
Przeczytana: 22 maja 2013

Choroba, utrata wzroku. Czy poświęcisz się dla miłości? Dasz radę? A może to dopiero początek cierniowej drogi? Cóż jeszcze przyniesie życie? Mnóstwo pytań... I zaskakująca odpowiedź. Doczytaj do końca. Warto. I runie wszystko to co dotąd sądzisz o tej książce. Polecam z całego serca...

hb78 | 2011-09-25
Przeczytana: 24 września 2011

pełna wzruszenia, łez i miłości, moja dusza zatraciła się w każdym słowie aż do ostatniego wersu

Madeleine | 2012-04-22

płakałam na zakończeniu.

Aleksandra | 2013-06-30
Przeczytana: 30 czerwca 2013

Piękna historia wyjątkowej miłości która mimo przeciwności losu rozkwitała i stawała się piękniejsza. Maddie energiczna dziewczyna z wieloma marzeniami i planami na przyszłość z dnia na dzień traci wzrok i nie może sobie z tym poradzić, oskarża Boga nie chce niczyjego współczucia. Paul mimo tego wciąż z nią jest, pragnie być obecny w każdym momencie jej życia.Spisana w formie wspomnień opowieść budzi w sercu ciepło. Jak potoczy się miłość tracącej wzrok dziewczyny? Czy główna bohaterka odkryje tajemnice skrywaną przez jej własną matke?
Przekonajcie się sami !! :) Serdecznie polecam przeczytać tą książkę ;)

Beata | 2011-10-12
Na półkach: Przeczytane, 2011, Ulubione
Przeczytana: 12 października 2011

To historia o niespodziankach losu, przyjaźni i wierze, która daje odpowiedź na cierpienie.Madison Foster wiedziała, że traci wzrok. Nie chciała niczyjego współczucia.Bardzo się wzruszyłam czytając tą książkę.

świstunka | 2014-03-07
Przeczytana: 05 marca 2014

Uwielbiam książki z zaskakującym zakończeniem. Pozycja ciekawa, dobrze się czyta.

Gosia Rajchel | 2014-08-18

jatymyoni | 2014-07-27
Przeczytana: lipiec 2014

Seria Labirynty ma zazawyczaj ciekawe pozycje, ale widać nie zawsze. Romasidło w stylu Trędowatej szukające swego potwierdzenia w cytatach z Piśma Świętego i w rozmowach na temat miłości Boga i jego planach względem nas.