Uszanuj siebie

Tłumaczenie: Katarzyna Malita
Wydawnictwo: Świat Książki
Honor Thyself
wypadek, miłość, szczęście

Ulubiona pisarka milionów kobiet z wielką empatią i znajomością ludzkiej duszy opowiada niezwykłą historię Carol Barber. Legenda kina incognito wyjeżdża do Paryża. Pewnego dnia wsiada do samochodu, wjeżdża do tunelu nieopodal Luwru i... budzi się w szpitalu. Nie wie, kim jest, a gdy odzyskuje świadomość, musi na nowo zrekonstruować swe życie: bajeczną karierę, relacje z córką, którą...

Legenda kina incognito wyjeżdża do Paryża. Pewnego dnia wsiada do samochodu, wjeżdża do tunelu nieopodal Luwru i... budzi się w szpitalu. Nie wie, kim jest, a gdy odzyskuje świadomość, musi na nowo zrekonstruować swe życie: bajeczną karierę, relacje z córką, którą skrzywdziła, wieloletni romans. I wszystko widzi pełniej, inaczej. Czy jednak, otrzymawszy od losu drugą szansę, będzie w stanie naprawić wyrządzone krzywdy i odnaleźć prawdziwe szczęście?

Przeczytana: 31 lipca 2013

Danielle Steel w większości pokazuje świat, który jest dla nas dostępny wyłącznie na ekranach i na łamach prasy. Wielki Świat Hollywoodu. "Uszanuj siebie" ukazuje, że życie które do tej pory wiedliśmy nie było sielanką, pomimo, iż główna bohaterka pozornie miała wszystko : sławę, pieniądze, rodzinę, miłość, przyjaciół. Czasem życie daje nam drugą szansę, zmusza nas do zatrzymania tempa życia i przyjrzenia się własnemu losowi z innej perspektywy, abyśmy mogli naprawić to co w życiu nam nie wyszło. Czy główna bohaterka i jej rodzina będą potrafili to docenić? Czy w życiu wielkiej gwiazdy, znów zagości miłość i szczęście.
Polecam

ula | 2015-12-13
Przeczytana: grudzień 2015

Dawno nie czytałam książek autorstwa Danielle Steel. Przyznaję, że nic się nie zmieniło. Akcja według schematu charakterystycznego dla pisarki, przewidywalna, powolna. Tego właściwie się spodziewałam, nic mnie nie zaskoczyło.

Klaudia95 | 2015-10-23
Na półkach: Ksiazki, Przeczytane, Posiadam
Przeczytana: 23 października 2015

Carole Barber jest znaną aktorką i wiedzie bajeczne życie. To pierwsze co nam przyjdzie na myśl, gdy zaczniemy czytać tę książkę. O tak, dla nas gwiazdy są po prostu kimś niedostępnym i co może najgorsze - kimś, kto nie może narzekać na brak powodzenia w życiu. Bo niby czemu skoro mu się tak świetnie układa?

Jeśli tak myślisz to sięgnij po tę książkę lecz wiedz, że zmienisz zdanie.

Carole Barber jest kobietą sukcesu, ale także i matką, która kocha swoje dzieci. Bohaterka postanawia napisać książkę zamiast grać role, które nie wpłyną na postępowanie ludzi. Jednakże napisanie książki okazuje się nie być takie proste...

"Uszanuj siebie" to dobra i wartościowa książka, która każdemu z nas pomoże zrozumieć co jest w życiu najważniejsze i jak nas widzą inne osoby na którym nam zależy. A także to że nigdy nie jest za późno aby coś naprawić.
Polecam dobra robota Danielle Steel.

Beata | 2015-02-12
Przeczytana: 12 lutego 2015

Jedna ze słabszych książek Danielle : nudnawo, mało intrygująco, kiepsko napisana.

betina360 | 2012-12-29
Na półkach: Przeczytane, Steel
Przeczytana: 29 grudnia 2012

Podoba mi sie tytul i okladka to na wstepie.Carole to piekna 50 letnia kobieta i znana aktorka.Podczas pobytu w Paryzu zostaje ciezko ranna w wyniku ataku terrorystow.Udaje sie jej przezyc lecz traci pamiec i nie wie kim jest oraz co sie stalo.Pomalu dochodzi jednak do zdrowia i zaczyna sobie przypominac co sie wydarzylo oraz bliskie jej osoby i uczucia jakie wobec nich zywila.Dostala od losu druga szanse i postanowila nieco zmienic swoje zycie.Bardzo wciagla mnie ta historia i uwazam ze warto ja przeczytac bo jest nieco w innym stylu niz poprzednie ksiazki Danielle Steel ktore czytalam.

Lenka | 2011-01-08
Przeczytana: 07 stycznia 2011

Moim zdaniem najlpesza książka ze wszystkich książek,które przeczytałam tej autorki :)

Karolina | 2012-12-24

Nie dla mnie;/

Paulina | 2015-12-27
Przeczytana: 27 grudnia 2015

Jak to z książkami tej autorki byea fabuła bardzo łatwa do przewidzenia.

Aileen20 | 2013-08-28
Na półkach: Przeczytane, Biblioteka
Przeczytana: 28 sierpnia 2013

"Uszanuj siebie" to pierwsza z książek Danielle Steel jaką przeczytałam. Jestem dosyć pozytywnie zaskoczona, bo po niektórych opiniach byłam przekonana, że to tani wyciskacz łez. Jednak tak nie jest.

Powieść opowiada o 50 -letniej gwieździe filmowej Carole Barber, która musi uporać się ze swoim życiem, jej dotychczasowymi przejściami.
Dwa małżeństwa, z którego raz wyszła rozwódką, raz wdową. Między nimi niezwykła i silna, ale toksyczna miłość, która miała tragiczny finał.

Bohaterka szuka sensu życia, szuka drogi, szuka odpowiedzi na pytania, jak każdy człowiek. Tylko, że nie każdego człowieka prowadzi to do przeżycia ataku terrorystycznego i całkowitej utraty pamięci.

Książka o miłości, przyjaźni, rodzicielstwie, smutku, bólu i rozstaniach. Radzeniu sobie z problemami.
Miła na długie wieczory.

virgo123 | 2016-02-21
Przeczytana: 16 kwietnia 2015

Ciekawie przedstawiona historia głównej bohaterki, jej kariera, a potem, po wypadku, od początku całe życie.