Nasza strona internetowa wykorzystuje cookies (pol.: ciasteczka)

W celu sprawnego i szybkiego działania serwisu, zapewnienia wygody podczas jego przeglądania, dostosowywania funkcjonalności do indywidualnych potrzeb użytkowników, a także w celach statystycznych oraz reklamowych, używamy informacji zapisanych za pomocą cookies. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz tutaj.

Addicted

Cykl: Ethan Frost (tom 2)
Wydawnictwo: Loveswept
7,23 (43 ocen i 7 opinii) Zobacz oceny
10
4
9
5
8
10
7
10
6
10
5
2
4
0
3
2
2
0
1
0
szczegółowe informacje
tytuł oryginału
Addicted
data wydania
ISBN
9780553394382
liczba stron
280
słowa kluczowe
romans, erotyka
język
angielski

Ethan Frost returns in the breathtaking conclusion to New York Times and USA Today bestselling author Tracy Wolff’s seductive novel Ruined—perfect for fans of Release Me and Bared to You. As Chloe Girard discovers, there’s love . . . and then there’s addiction. Ethan Frost is everything a woman could want in a man. He’s rich, gorgeous, powerful, one of the most eligible bachelors in the...

Ethan Frost returns in the breathtaking conclusion to New York Times and USA Today bestselling author Tracy Wolff’s seductive novel Ruined—perfect for fans of Release Me and Bared to You.

As Chloe Girard discovers, there’s love . . . and then there’s addiction.

Ethan Frost is everything a woman could want in a man. He’s rich, gorgeous, powerful, one of the most eligible bachelors in the world.

But that’s not why I’m with him.

I love Ethan for all the things no one else gets to see: his innate kindness, his reckless spontaneity, his unwavering determination to use his brilliance for good. I love the way he looks at me, the way he touches me. The way he makes me forget the wreckage of my past and the twisted fear that still lives inside me.

But sometimes it terrifies me how much I crave him, how much I need him just to breathe. I always thought it would be my past that ruined us, but there’s a darkness in Ethan I never dreamed existed. Can we survive as his secrets surface—threatening to unravel us both?

 

źródło opisu: http://www.tracywolffbooks.com

źródło okładki: http://www.goodreads.com/book/show/20890046-addicted

pokaż więcej

Brak materiałów.
książek: 1212
Ewitka | 2016-03-31
Na półkach: Przeczytane, E-book, Erotica, 2016
Przeczytana: 01 kwietnia 2016

W pierwszej części poznaliśmy mroczne sekrety Chloe i wydawałoby się, że wszystko zmierza ku lepszemu, podczas gdy na sam koniec otrzymaliśmy bombę, która zniszczyła wszystko. Chloe kocha Ethana, ale jednocześnie nie może być z bratem swojego gwałciciela. Długo próbuje się trzymać od niego z daleka, jednak jej uzależnienie od Ethana jest na tyle silne, ze w końcu nie wytrzymuje. Ethan nadal jest dla mnie bardzo pozytywną postacią, nawet jeśli w międzyczasie wychodzą jego grzechy przeszłości, to uważam, że nie miał złych intencji. Chloe jest w tej części bardzo denerwującą osobą, bo sama nie wie czego chce, więc odchodzi, wraca i odchodzi, totalna huśtawka emocji, a jak już wszystko się dobrze poukłada, to na horyzoncie pojawia się demoniczna mamuśka Ethana, która nieźle namiesza. A jak to się wszystko zakończy? trzeba przeczytać, żeby się dowiedzieć.

Pokaż wszystkie opinie o tej książce
Trwa wyszukiwanie najtańszych ofert.
Moja Biblioteczka
Jeżeli chcesz dodać książkę do biblioteczki, wybierz półkę, oceń lub napisz opinię.
Przeczytane
loading

Opinie czytelników


O książce:
Gnój

Historia psychologiczno-społeczna Katowickiej rodziny z despotycznym ojcem, widziana oczami dorastającego syna. Nie jest to jednak klasyczna powieść,...

zgłoś błąd zgłoś błąd