When You're Ready

Okładka książki When You're Ready J.L. Berg
Okładka książki When You're Ready
J.L. Berg Wydawnictwo: J.L. Berg Cykl: Ready (tom 1) Seria: Ready literatura obyczajowa, romans
Ready (tom 1)
Ready
J.L. Berg
2013-07-23
2013-07-23
romans erotyka

Niesamowita ksiązka i ogromnie polecam.
Po smierci męża Clare sama wychowuje córeczkę i w szufladzie ma list od męża zatytułowany kiedy będziesz gotowa.
Nieszczęsliwy wypadek prawia że w jej zyciu pojawia się facet. Znajomośc sie rozwija i wszystko byłoby cudownie gdyby nie fakt ze historia lubi sie powtarzać

Niesamowita ksiązka i ogromnie polecam.

Czy ja jestem zbyt romantyczna? Może. I powiem Wam, że w ogóle mi to nie przeszkadza ;)
A wracając do książki, podobała mi się bardzo i całkowicie zasłużyła na miejsce wśród moich ulubionych.
Polecam!

Polecam!

jak by tu zacząć opowiadać całą historię, nie wiem czy potrafię. po fakcie, zastanawiam się jak można żyć pełnią życia po stracie. Clare znalazła miłość na studiach, Ethana. wyszła z niego i urodziła mu śliczną córkę, ale los nie napisał dla nich szczęśliwego zakończenia, ponieważ Ethan umiera, rak zabiera go rodziny. po trzech latach Clarie trafia z córką do szpitala, gdzie poznaje Logana, lekarza. można by rzec, że coś zaiskrzyło i w zdradzonym doktorze i złamanej dziewczynie na nowo odradzają się emocje, które szczelnie trzymali uwięzione. nie śpieszą się. cóż, Logan doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że Clarie nie jest przygodną na jedną noc, że za nią ciągnie się obowiązek, który chce on podjąć. zakochuje się w niej, jak i w jej córce jednak do szczęśliwego zakończenia znowu wchodzi okrutny los, który zsyła chorobę na Logana, a Clarie jest to kolejna utrata ukochanego mężczyzny przez raka.. odchodzi, by nie być złamaną i po 3 latach decyduje się odczytać lit od zmarłego męża pod tytułem "kiedy będziesz gotowa". to właśnie on uświadamia jej, że ma walczyć o miłość swojego życia. i walczy, wygrywając.

Trzeba przyznać,że autorka naprawdę pięknie opisała rodzące się uczucie między Clare a Logan'em a także uczucie porażki, zagubienia i straty, i gdyby tylko pod tym względem oceniać książkę, to z pewnością uzyskałaby ode mnie bardzo wysokie noty, natomiast ja chciałam więcej, więcej niepokoju, zaskoczenia, gwałtowniejszego bicia serca. Niestety tego nie dostałam. Jedynie końcówka książki się obroniła, bo dostarczyła niewielką dawkę emocji, ale to jednak wciąż za mało.

Bardzo emocjonująca i wzruszająca od pierwszej strony książka. Historia kobiety, która w młodym wieku zostaje wdową, czy zasługuje na kolejną wielką miłość w życiu swoim i córeczki, czy im się uda, o tym opowiada książka. Bardzo podobała mi się końcówka, była dla mnie zaskoczeniem, polecam tę książkę, warta uronienia łezki.

Jak bardzo życie może z nas zadrwić?
Jak dalej żyć z przeszłością, która jest cierpieniem?
Jak pokonać ból, który rozrywa nasze serce każdego dnia?
Wszystkie te odpowiedzi znajdziecie w książce WYR. Nie ma w niej jakoś dużo dramatów, akcji, nie ma wybuchów zazdrości czy niedojrzałego zachowania. Znajdziecie w niej... życie, takie zwyczajne, a jednak... Główni bohaterowie odnajdują siebie w najlepszym możliwym momencie. Zakochują się w sobie w procesie powolnym i bardzo zsynchronizowanym. Super. Sama nie wiem co sprawia, że ta książka mi się podobała, bo nie miała tych ważnych elementów, które są dla mnie niezbędne, jednakże ścisnęła mnie za serducho i zabrała kilka łez. Polecam!

Jak bardzo życie może z nas zadrwić?
Jak dalej żyć z przeszłością, która jest cierpieniem?
Jak pokonać ból, który rozrywa nasze serce każdego dnia?

niestety ale ksiązka nie zrobiła na mnie wrażenia :( za mało akcji, emocji, za to za dużo słodyczy. W każdym razie ostatnie 10% książki jedynie mozna zaliczyć za udane wg mnie :)

cuuuuuudowna ksiazka!!!!! polecam :)

cuuuuuudowna ksiazka!!!!! polecam :)

Świetna książka. Wciąga od samego początku i w między czasie momentami wzrusza...

• 2015
  • New adult