Moon

Cykl: New Species (tom 10)
Wydawnictwo: Ellora's Cave
1419969595
fantastyka, romans, erotyka
angielski
Czarny_Kot

Dr. Joyce Yards has never met anyone as sexy or as irresistible as 466. He refuses to discuss anything except getting her naked beneath him. Their therapy sessions are growing hotter, his raw hunger for her is becoming aggressive, and she is falling for him. Joy knows the dire consequences if she gives in to desire. It will break her heart but she must walk away. Moon has been drugged. He is...

Moon has been drugged. He is feral and dangerous to everyone. The NSO doctors turn to the only female Moon ever cared about—the one who left him in the desert two years ago.

Moon isn’t the same male Joy once knew but she is willing to put her life on the line for him. There are no rules now. If sex tames the wild beast and triggers his fractured memories, allowing him moments of lucidity, then Joy will give him her body and her soul. She’ll do whatever it takes to save him.

źródło opisu: http://www.lauranndohner.com/

źródło okładki: http://www.lauranndohner.com/

Beata | 2018-01-17
Przeczytana: 17 stycznia 2018

Bardzo dobry romans paranormal. Kolejny tom cyklu o zmutowanym Nowym Gatunku. Prosta historia o wartkiej akcji, niby to już było, ale czyta się przyjemnie. Ciągle nie mam dosyć... honorowi, waleczni mężczyźni chroniący swoje partnerki, kobiety o charakterach na tyle silnych, by zdecydować się na romans z męskim alfą:)
Ot kolejna bajeczka dla romantycznych kobiet:)

kaktusowaona71 | 2017-06-11
Przeczytana: 11 czerwca 2017

Już na samym wstępie muszę się przyznać, że moja opinia żadną miarą nie będzie obiektywna.
Ja po prostu zakochałam się w całej serii „New Species” autorstwa pani Laurann Dohner.
Wszystkie jej historie niesamowicie mnie pochłaniały, a dodatkowo, jestem przekonana, iż z każdym kolejnym tomem jest coraz lepiej i lepiej. Hitorie z czasem stają się pełniejsze, wątki bardziej dramatyczne, a uczucia kolejnych przedstawianych par wcale nie tracą nic ze swojego pierwotnego żaru.
Podoba mi się tu chyba wszystko. Od wspaniałych ( choć niezmiennie prostych ) kreacji bohaterów, przez zawsze ciekawy przebieg akcji, po rozniecające płomień we krwi, opisy scen intymnych.
A wszystko to zostało osiągnięte przy użyciu minimalistycznych środków wyrazu. Mój głęboki szacunek. O tym jak bardzo podoba mi się ta seria, niech świadczy fakt, że mimo iż jest już za mną kilka innych kolejnych książek, to i tak wciąż moje myśli uparcie powracają do zaborczych , terytorialnych, opiekuńczych i po prostu...

Autorce chyba już brakuje pomysłów na porwania, tragedie, strzelaniny. Ale jakoś sobie poradziła z nową tragedią, jaką spotkała Moon'a i jego ukochaną Joy. Scen nie za dużo, pewne elementy trochę naciągane jak bubble gum, ale w sumie siedzi w kupie.

Pandora | 2018-10-05
Przeczytana: sierpień 2018

Jeszcze więcej nagości, miłości i niesamowitości stylu autorki ;) Polecam.

Anna | 2019-03-13
Na półkach: Ulubione, Przeczytane
Przeczytana: 03 marca 2019

no, no.... coraz bardziej mi się podoba :)

Ola Frycz | 2019-06-16
Abiernat | 2019-05-27