Trudności finansowe a upadłość firm

Wydawnictwo: CeDeWu
biznes, finanse

Książkę tę polecić można wszystkim inwestorom, którzy interesują się problematyką przewidywania kryzysów przedsiębiorstw, restrukturyzacją finansową, zarządzaniem ryzykiem i trudnymi kredytami. Autorzy w kompleksowy sposób przedstawiają zagadnienia związane z niewypłacalnością przedsiębiorstw i ich konsekwencjami, analizują różne modele scoringu kredytowego, a także atrakcyjność i ryzyko inwestowania na rynku tzw. obligacji śmieciowych.