Co ma być, to będzie. Kiedyś zrozumiesz

Okładka książki Co ma być, to będzie. Kiedyś zrozumiesz Lauren Brooke
Okładka książki Co ma być, to będzie. Kiedyś zrozumiesz
Lauren Brooke Wydawnictwo: Wydawnictwo Dolnośląskie Cykl: Heartland (tom 5-6) literatura dziecięca
literatura dziecięca
Heartland (tom 5-6)
Come What May. One Day You'll Know
Wydawnictwo Dolnośląskie
2013-05-07
2013-05-07
Donata Olejnik
konie heartland

Każdy dzień w Heartland to troska o konie i praca z nimi: "...koń powinien nauczyć się ustępować człowiekowi z własnej woli. Użycie siły niszczy zaufanie..." "Lecząc konie, pomagamy sobie samym".
Wiele się dzieje: narodziny pierwszej klaczki, choroba dziadka, Ben zbliża się do mamy, Lou uparcie szuka ojca, impreza u Ashley. Umacniają się przyjaźnie a Amy... przeżywa pierwszą miłość.

Cały cykl Heartland bardzo mi się podoba. Z każdą kolejną kartką wczytuje się coraz bardziej i nie mogę się od niej oderwać. Serdecznie polecam :)

Do Heartlandu trafia ciężarna klacz. Rozpoczynają się gorączkowe przygotowania do porodu. Źrebak okazuje się być jednak bardzo krnąbrnym młodzikiem. Czy Amy da radę przezwyciężyć opór jego ciężkiego charakteru? Jakby problemów było mało, na dodatek dziadek zaczyna ciężko chorować i trafia do szpitala, skąd nie wiadomo, czy dane mu będzie jeszcze wrócić do Heartlandu... Na dodatek Lou w tym samym czasie wyjeżdża w podróż by odszukać ojca, co wcale nie jest prostym zadaniem. Znać o sobie dają również problemy sercowe Amy - musi dać do zrozumienia Mattowi, iż jest dla niej tylko (lub aż) przyjacielem i chce by tak pozostało. Co raz częściej zaczyna się też zastanawiać co tak naprawdę jest między nią a Tregiem. Czy i tym razem dziewczyna da sobie radę z wszystkimi problemami, które zwalają się jej na głowę w jednym czasie? Przekonajcie się sami!

Po przeczytaniu czterech pierwszych tomów czułam pewną niechęć do tej części, jednak teraz jestem pozytywnie zaskoczona, gdyż wcale mnie nie nudziła. Polecam !!!

Kocham konie a ta książka cudowna.

Kocham konie a ta książka cudowna.

Heartland - to zupełnie inny wymiar. Jest mega uczuciowy i piękny.

Heartland - to zupełnie inny wymiar. Jest mega uczuciowy i piękny.

Tylko jedno : Wspaniałe !!! <3

Tylko jedno : Wspaniałe !!! <3

Wspaniała książka, jak zresztą wszystkie z tej serii.

Wspaniała książka, jak zresztą wszystkie z tej serii.

Dalszy ciąg losów Amy i jej schroniska dla koni.

Dalszy ciąg losów Amy i jej schroniska dla koni.

Kocham to!! Jako że jestem miłośniczką koni to już w ogóle... Życie Amy, Soray, Lou, Trega, Bena, Dziadka i innych bohaterów jest świetnie napisane, dzieją się ciekawe rzeczy i w ogóle to jest to świetne :) <3

• Konie
  • Książki