Zaryzykuj miłość

Tłumaczenie: Agata Kowalczyk
Cykl: Naznaczeni Mężczyźni (tom 2.2)
Wydawnictwo: Amber
Jet: A Marked Men Novel
literatura piękna
Marta

AYDEN: Myślałam, że nareszcie jestem bezpieczna, wtulona w ramiona Jeta, otulona jego muzyką. Że kiedy jestem z nim, nic mnie już nie zrani. Ale on miał własne demony, a ja nagle się przekonałam, że żeby mu pomóc, muszę najpierw uporać się z moimi... JET: Ayden była moim największym marzeniem i długo nie mogłem uwierzyć, że dla mnie zrezygnuje ze swojego.Zaczęliśmy wierzyć w naszą...

JET: Ayden była moim największym marzeniem i długo nie mogłem uwierzyć, że dla mnie zrezygnuje ze swojego.Zaczęliśmy wierzyć w naszą przyszłość, gdy nagle okazało się, że rozdzielić nas może nasza
przeszłość…

źródło opisu: Wydawnictwo Amber, 2014

źródło okładki: http://www.amber.sm.pl

zakrecona8 | 2018-09-09

"Miłość nie jest idealna. To ciężka robota i czasami kochanie wymaga więcej wysiłku niż ucieczka."
Jay Crownover nie rozczarowuje. Co więcej, moim zdaniem "Zaryzykuj miłość" jest tą "lepszą" częścią całości. Dlaczego? W tym tomie niezwykle dużo się dzieje. Akcja jest ciągle napędzana i dzięki temu nie zdajesz sobie sprawy z tego, że w szybkim tempie, nieubłaganie zbliżasz się do końca.
Jeta i Ayden na drodze do miłości czeka jeszcze wiele perypetii. Ich przeszłość da o sobie znać, co skomplikuje ich dotychczasowy układ. Przed bohaterami wiele przeciwności. Czy ich miłość przetrwa to, co zgotuje im los? Czy ich przeszłość będzie silniejsza od miłości, która niewątpliwie łączy tę parę i nie pozwoli im zaznać szczęścia? Dowiedzcie się sami, czytając ten romans.
Bez wątpienia dużą zaletą tej pozycji jest język, jakim posługuje się autorka. Nie wprowadza ona zbędnego patosu, historia tym samym jest opowiedziana w sposób przystępny i lekki. Mocną stroną są także bohaterowie wykreowani...

Justyna | 2018-07-28
Przeczytana: 13 lipca 2018

Przeczytałam ją tylko dlatego, że w pierwszej części nie rozwiązała się ich historia miłosna, cóż, rozwiązała się natomiast w tej i nie była ona porywająca.

Samanta Louis | 2018-05-12
Przeczytana: maj 2018

Cóż, fajna, lekka pozycja, przyjemna w odbiorze, aczkolwiek nie porwała mnie jakoś wielce. Nie doświadczyłam tutaj różnej gamy emocji, choć zaskakujące dla mnie jest to, że Ci zbuntowani chłopcy potrafią tak pięknie mówić o miłości i prawdziwie kochać. Przeważnie faceci nie lubieją obnażać się ze swoich uczuć.

Livii | 2018-03-31

Nie wszystko jest tak jak tego chcemy mimo połączonych dróg są również przeciwności losu wystawiając nas na próbę czy zdołamy walczyć o swoje. Są trudne decyzje które mogą zniszczyć wszystko i jeden promyk nadziei który może Cię ocalić choć w niego nie wierzymy. Czasem wytrwałość i odwaga to najlepsze cechy które możemy mieć jako ludzie bo dzięki nim stajemy do walki o swoje dobro i szczęście.

VViolla | 2018-03-24
Przeczytana: 27 grudnia 2017

Szkoda, że ten tom został podzielony na dwie części... No ale jest jak jest.

Nadal towarzyszymy bohaterom - Ayden i Jetowi w ich rozterkach miłosnych i nie tylko. Dodatkowo pojawia się spory problem, z którym muszą sobie poradzić. I to właśnie ten wątek dodaje namiastki napięcia i niepewności w powieści. Dopiero w tej części dzieje się akcja, czego zabrakło niestety w poprzedniej.

Nie będę się więcej rozpisywać. Podsumowując - nie zmieniam zdania co do historii pisanych przez Jay Crownover. Nie są złe, ale też nie są wspaniałe. Lekkie, proste, przewidywalne i zapełniające czas wolny. Książki, o których mogę za miesiąc już nie pamiętać. Prawdopodobnie nie będę już sięgała po kolejne. Denerwujące jest to, że pozostałe tomy są podzielone na dwie części. Poza tym nie zachwyciły mnie tak bardzo więc nie będę już traciła na nie czasu. Jednak są to książki idealne jako "przerwyniki" między bardziej ambitnymi lekturami

ppaula195 | 2018-01-21
Przeczytana: 21 stycznia 2018

Nie rozumiem jaki cel miała autorka pisząc kontynuacje która zawiera 70 stron, ale cóż. Druga część przedstawia jak bardzo zły wybór Ayden wpłynął na jej związek, ale czego nie zrobi się dwa miłości?! Książka jest fantastyczna, polecam!

Adrianna | 2017-12-31
Przeczytana: 14 listopada 2017

Ayden i Jeta poznaliśmy już w pierwszej części cyklu Naznaczeni mężczyźni. Nie jestem fanką wytatuowanych gwiazd muzyki rockowej.. no dobra NIE BYŁAM ich fanką. Teraz już jestem bo Jet oraz jego przyjaciele sprawiają, że każdej kobiecie robi się ciepło na sercu. Szkoda, że książka jest podzielona na dwie części, jednak recenzje daje jedną. Ayden jest przyjaciółką Shaw i trafia pod jeden dach z przystojnym Jetem. Obydwoje czują coś do siebie, jednak nie potrafią się do tego przyznać. Wzajemne pociąganie sprawia jednak, że stają się sobie coraz bliżsi. Czy jednak Ayden, która ma wiele tajemnic i boi się kochać, wpuści do swojego nowego, spokojnego życia, pełnego niespodzianek rockmana? Czy Jet zapomni o własnych słabościach i pokocha szaloną kowbojkę?
Czy oboje będą w stanie sobie zaufać?
Polecam, szczególnie osobom, którym spodobała się pierwsza część cyklu "Buntownik"

jola79 | 2017-12-12

Polecam

MagdaLisek | 2017-10-20

Świetna książka. Daję dyszkę

ZaczytanyIntrowertyk | 2016-05-31
Przeczytana: 31 maja 2016

"Zaryzykuj miłość" to drugi tom "Zaryzykuj ze mną". Akcja zaczyna się w tym samym momencie, w którym kończy się tom pierwszy. I to co się dzieje tutaj jest o wiele lepsze. Więcej napięcia i akcji, historia Ayden i Jeta staje się bardziej charakterystyczna. Gdyby polscy wydawcy nie rozdzielili tego na dwie części, całość zyskałaby na tym wiele. Wszystko dopełniają playlisty Jeta i Ayden, rozpisane na końcu książki. Dzięki temu pisząc teraz recenzję, słucham Memphis May Fire (co dla mnie jest nie lada wyzwaniem, ale PODOBA mi się to uczucie i sama muzyka, bo sprawia, że czuję pewną więź z bohaterami książki).
Po tej części naprawdę mam ochotę sięgnąć po kolejny tom serii (czego nie mogłam powiedzieć po "Zaryzykuj ze mną").