Jet: A Marked Men Novel
Marta

AYDEN: Myślałam, że nareszcie jestem bezpieczna, wtulona w ramiona Jeta, otulona jego muzyką. Że kiedy jestem z nim, nic mnie już nie zrani. Ale on miał własne demony, a ja nagle się przekonałam, że żeby mu pomóc, muszę najpierw uporać się z moimi... JET: Ayden była moim największym marzeniem i długo nie mogłem uwierzyć, że dla mnie zrezygnuje ze swojego.Zaczęliśmy wierzyć w naszą...

JET: Ayden była moim największym marzeniem i długo nie mogłem uwierzyć, że dla mnie zrezygnuje ze swojego.Zaczęliśmy wierzyć w naszą przyszłość, gdy nagle okazało się, że rozdzielić nas może nasza
przeszłość…

źródło opisu: Wydawnictwo Amber, 2014

źródło okładki: http://www.amber.sm.pl

Ranech | 2014-08-23
Na półkach: Przeczytane, 2014, Posiadam, Romanse
Przeczytana: 22 sierpnia 2014

Druga część "Jet" za mną, sztuczny i wymuszony podział książki wpłynął niestety na moją ocenę, w całości książka zapewne dostałaby 8 gwiazdek, ale niestety..

Historia Aiden i Jeta jest bardzo interesująca, Jay Crownover wspaniale opisuje ich relacje, bohaterzy są bardzo dobrze nakreśleni, postacie damskie silne i kochające, a męskie to niegrzeczni, wytatuowani i wykolczykowani chłopcy, którzy są gotowi na wszystko dla swoich kobiet i przyjaciół. Podobnie było w "Buntowniku", ale Rule zawsze będzie moim ulubieńcem, chociaż jeszcze "Rome" i "Nash" przede mną :)

W "Zaryzykuj miłość" dowiadujemy się dlaczego Jet trafił do aresztu i jaka była reakcja Aiden. Przeszłość Aiden goni ją wielkimi krokami i jej super poukładane życie niestety się rozpada. Kończy związek, nie-związek z Jetem, żeby go chronić przed złymi ludźmi, którzy zagrażają jej życiu. Czy Jet będzie o nią walczył? Musicie się przekonać, czytają książkę :)

POLECAM! Jedna z moich ulubionych serii!

Seria "Marked...

| 2014-11-12

"Zaryzykuj miłość" czytało mi się lepiej niż jej poprzednią część "Zaryzykuj ze mną". Hmm... Gdyby te książki nie zostały w nienaturalny sposób podzielone na pewno razem zasługiwałyby na wyższą notę ^^
A tak do rzeczy: jest problem... nie jak w "Zaryzykuj ze mną", gdzie problemu nie było. Tutaj dzieje się sporo rzeczy, kilka mnie zszokowało i zdziwiło, inne zasmuciły, albo zaniepokoiły...
Doprawdy, polecam przeczytać w wolnej chwili i potraktować tę książkę jako przerywnik przed "trudniejszą" lekturą ;)

kryminalnakuchnia | 2016-03-10
Na półkach: Przeczytane, New Adult, Serie

Kontynuacja miłosnych przygód pozornie grzecznej i ułożonej Ayden i jej niegrzecznego chłopaka Jeta.
Czy ta para będzie w końcu razem?Czy mimo przeciwności uda im się zbudować trwały związek?
Nie przegapcie tej książki, bo w niej pełno zwrotów akcji i zaskakujących momentów.Jay Crownover zadbała o to, by czytelnik nie nudził się ani przez chwilę.Polecam.

Kasiek | 2014-11-05
Na półkach: Przeczytane, 2014
Przeczytana: 04 listopada 2014

Po urwanej akcji poprzez sztuczny podział tej książki nie miałam ochoty sięgać po dalszy jej ciąg. Jednak fakt, że miałam już tę książkę, skłonił mnie do dokończenia tej historii i nie żałuję. Dopiero w tej części rozgrywa się cała akcja, a fabuła nabiera tempa. Wszystko zbyt szybko się kończy, bo książka jest tak krótka, a szkoda. Polecam.

Lenka | 2015-11-09
Przeczytana: 07 listopada 2015

Tak jak się spodziewałam ta część jest ciekawsza od poprzedniej, ale nie zachwyca. Spełnia jednak swoją podstawową rolę (jako przedstawicielka takiego, a nie innego gatunku)i relaksuje.Czytałam z zainteresowaniem, choć autorka nie zaskakiwała jakimiś nagłymi zwrotami akcji (ale też nie o to chodzi w romansie). Jestem natomiast pod wrażeniem jak fajnych bohaterów można wykreować - szczególnie tych męskich:) - i jak, bez silenia się na sztuczny patos, można pisać w ciekawy sposób posługując się zabawnym, niewymuszonym językiem.

wiolagg66 | 2014-11-13

Uwielbiam !!!
Ayden i Jet są dla siebie stworzeni.
Pomimo przeszłości i przeszkód jakie stają na drodze do ich szczęścia,udaje się im przezwyciężyć wszystko w "imię miłości".

GORĄCO POLECAM !

AngelFire | 2015-04-03
Przeczytana: 14 listopada 2014

Przeszłość może zniszczyć przyszłość

Ayden i Jet są razem.Postanowili dać sobie szansę.Mimo wszelkich starań przeszłość Ayden i demony Jeta sprawiają,że dochodzi do rozstania.Dziewczyna chce chronić ukochanego przed tym co sama przechodziła przez swojego brata Asę.Niestety on o tym nie wie.Wie jednak,że ją kocha i kiedy ona go najbardziej potrzebuje on jest z nią i ją wspiera.Czy tym razem im się uda.Kto tym razem zgotuje im niespodzianki:jej brat czy jego ojciec.?Jak daleko zajdą ich wspólne relacje i czy ten związek wytrzyma wszelkie próby przygotowane przez los?

Bardzo podobała mi się historia Ayden i Jeta.Miłość jest silniejsza niż przeciwności losu i potrafi trwać długo.Co więcej powiedzieć:GENIALNA KSIĄŻKA.

Martoonia | 2015-01-10
Przeczytana: 10 stycznia 2015

Druga część historii Jet’a i Ayden i stanowczo bardziej wciągająca od części pierwszej. Wszystko układało się pięknie do czasu, aż demony przeszłości nie zapukały do ich drzwi. Jet i Ayden trwają w związku na niby, bo z pozoru nie robili żadnych postanowień, do niczego się nie zobowiązywali. Ale w pewnym momencie każde z nich chciałoby czegoś więcej, a dopóki nie uporają się ze swoją przeszłością ciężko jest zacząć coś od początku. Czytało się szybko i z zaciekawieniem, ale podział książki na dwie części to stanowczo nietrafiony pomysł. Dla fanów New Adult lektura obowiązkowa.

Książniczka | 2014-08-20

Trudno ocenić książkę, która została sztucznie oddzielona od całości, bo równie dobrze mogłabym napisać wszystko to, to wyraziłam, oceniając "Zaryzykuj ze mną". Mogę dodać, że dalszy ciąg powieści nie zmienił mojej oceny ani na lepsze, ani na gorsze. To odprężający, przyjemny romans. Jest trochę problemów, m.in. śmiertelne (dosłownie) zagrożenie ze strony gangu motocyklowego, a Ayden zrywa z Jetem, żeby go przed nim chronić. I także ze strachu, że straci kontrolę nad swoim poukładanym (pozornie) życiem...

Jak zwykle mocną stroną książek Crownover są bohaterowie. Kobiety są silne, wojownicze, takie babki "z jajami", ale też kobiece i kochające. Mężczyźni troskliwi, opiekuńczy, lojalni wobec przyjaciół i niebezpieczni dla tych, którzy stanowią dla nich zagrożenie. Właśnie te wszystkie postaci, naprawdę wyraziste, mocne osobowości, to największa zaleta powieści tej autorki.

Jestem zdecydowanie na tak:)

mania_kch | 2014-09-18
Na półkach: Przeczytane, 2014

Ta część to w końcu istota tej książki, dopiero tutaj rozkręca się akcja, dramaty przybierają na sile, a historia Ayden i Jat'a nabiera sensu. Tutaj znajdziemy to czego się od książki z tego gatunku oczekuje.
Polecam :)