Zaryzykuj miłość. Część druga

Okładka książki Zaryzykuj miłość. Część druga Jay Crownover
Okładka książki Zaryzykuj miłość. Część druga
Jay Crownover Wydawnictwo: Amber Cykl: Naznaczeni Mężczyźni (tom 2.2) literatura obyczajowa, romans
Naznaczeni Mężczyźni (tom 2.2)
Jet: A Marked Men Novel
Amber
2014-07-24
2014-07-24
Agata Kowalczyk
przeszłość szczęście demony marzenie przyszłość miłość

Ta część zdecydowanie lepsza, pomimo, że bohaterowie się od siebie oddalili. Więcej się dzieje, jest więcej emocji. Widzimy walkę o siebie, o rodzinę i o miłość. A końcówka zapowiada, że kolejna część będzie wybuchowa.

68/2022

JET I AYDEN

Postanowili być razem - wbrew wszystkim i wszystkiemu. Lecz przeszłość, od której
tak chcieli uciec, powraca...

2 tom ich historii.

DALSZE LOSY DRAMATYCZNEJ MIŁOŚCI BOHATERÓW ZARYZYKUJ ZE MNĄ I ICH WALKI O SZCZĘŚCIE

Polecam całą serię

68/2022

JET I AYDEN

tak chcieli uciec, powraca...

2 tom ich historii.

Polecam całą serię

Kolejna część fantastycznej i nieprzewidywalnej historii dwojga zakochanych. Nie tylko muszą walczyć każdy z samym sobą, ale także że swoją przeszłością, która odbija się w teraźniejszości.
Błędy jednych ludzi mogą znacznie wpłynąć na losy innych.
Mimo wszystko trzeba pamiętać, że miłość jest silniejsza od wszystkiego, tylko trzeba mieć odwagę się zakochać i dać porwać temu wspaniałemu uczuciu.
Polecam

Błędy jednych ludzi mogą znacznie wpłynąć na losy innych.

O wiele lepiej by mi się czytało tę historię gdyby była w jednym tomie. Ten tom był lepszy od pierwszego, dużo się działo, mieliśmy dużo emocji, rozterek. Trochę żałuję, że autorka zmieniła podejście, które tak chwaliłam i tej parze dała dozgonną miłość aż po grób. Raczej wolałam gdy ta miłość była nieoczywista i lekko poturbowana.
Z chęcią sięgnę po kolejne tomy. Polubiłam czytanie takie historii, gdzie każdy z paczki znajduje swojego partnera. Trochę jak serial książkowy ;)

Z chęcią sięgnę po kolejne tomy. Polubiłam...

"Miłość nie jest idealna. To ciężka robota i czasami kochanie wymaga więcej wysiłku niż ucieczka."
Jay Crownover nie rozczarowuje. Co więcej, moim zdaniem "Zaryzykuj miłość" jest tą "lepszą" częścią całości. Dlaczego? W tym tomie niezwykle dużo się dzieje. Akcja jest ciągle napędzana i dzięki temu nie zdajesz sobie sprawy z tego, że w szybkim tempie, nieubłaganie zbliżasz się do końca.
Jeta i Ayden na drodze do miłości czeka jeszcze wiele perypetii. Ich przeszłość da o sobie znać, co skomplikuje ich dotychczasowy układ. Przed bohaterami wiele przeciwności. Czy ich miłość przetrwa to, co zgotuje im los? Czy ich przeszłość będzie silniejsza od miłości, która niewątpliwie łączy tę parę i nie pozwoli im zaznać szczęścia? Dowiedzcie się sami, czytając ten romans.
Bez wątpienia dużą zaletą tej pozycji jest język, jakim posługuje się autorka. Nie wprowadza ona zbędnego patosu, historia tym samym jest opowiedziana w sposób przystępny i lekki. Mocną stroną są także bohaterowie wykreowani przez Jay Crownover. Silne kobiety walczące o swoje szczęście i wytatuowani mężczyźni - z pozoru twardzi, niemniej opiekuńczy i potrafiący zadbać o drugą osobę - niejednemu czytelnikowi przypadną do gustu.
Warto również zwrócić uwagę na wymuszony podział omawianej historii na tomy. Lepszym rozwiązaniem, według mnie, byłoby opisanie wszystkich wydarzeń w jednej książce. Wybór autorki nietrafiony, gdyż opowieść wiele na tym straciła.
Podsumowując, warto sięgnąć po książki tej autorki. "Zaryzykuj miłość" jest pozycją, pomimo wszystko, wartą przeczytania. Można ją z czystym sumieniem potraktować jako przerywnik między bardziej wymagającymi lekturami. Polecam szczególnie młodzieży. Warto, aby ludzie wkraczający w dorosłość, poznający świat, zagłębili się w historie tej autorki. Z sytuacji wykreowanych we wspomnianych książkach mogą wyciągnąć wiele wniosków, natomiast bohaterowie staną się dla niektórych wzorem, a ich zachowania będą stanowić drogowskaz, jak postępować i radzić sobie w trudnych sytuacjach, które niejednokrotnie staną na drodze młodych osób. Jednak głównym przesłaniem płynącym z książek Jay Crownover jest dewiza miłości przezwyciężającej wszelkie przeciwności. Kiedy trafi się na tę odpowiednią osobę, razem można wytrwać w każdej sytuacji. Dla niejednego człowieka może to i banał, lecz dla wielu młodych siła prawdziwej miłości (nawet tej pierwszej) jest niezwykle ważna i poniekąd kształtuje młodzieńczy charakter. Tak więc młodzież niech chwyta za omawiane tomy i, mówiąc kolokwialnie, "wynosi" z nich jak najwięcej. Zachęcam do lektury. 😊

Przeczytałam ją tylko dlatego, że w pierwszej części nie rozwiązała się ich historia miłosna, cóż, rozwiązała się natomiast w tej i nie była ona porywająca.

Nie wszystko jest tak jak tego chcemy mimo połączonych dróg są również przeciwności losu wystawiając nas na próbę czy zdołamy walczyć o swoje. Są trudne decyzje które mogą zniszczyć wszystko i jeden promyk nadziei który może Cię ocalić choć w niego nie wierzymy. Czasem wytrwałość i odwaga to najlepsze cechy które możemy mieć jako ludzie bo dzięki nim stajemy do walki o swoje dobro i szczęście.

Cóż, fajna, lekka pozycja, przyjemna w odbiorze, aczkolwiek nie porwała mnie jakoś wielce. Nie doświadczyłam tutaj różnej gamy emocji, choć zaskakujące dla mnie jest to, że Ci zbuntowani chłopcy potrafią tak pięknie mówić o miłości i prawdziwie kochać. Przeważnie faceci nie lubieją obnażać się ze swoich uczuć.

Cała seria super ,każda historia inna ,ale ciekawa

Cała seria super ,każda historia inna ,ale ciekawa

Fajny cykl, do poczytania wieczorami.

Fajny cykl, do poczytania wieczorami.

• New Adult
  • Romans