Zostań ze mną. Tom 2

Cykl: Zaczekaj na mnie (tom 3.2) | Seria: New Adult
Wydawnictwo: Amber
Stay With Me
karollllllla

Calla wraca tam, gdzie wszystko się zaczęło. Gdzie najbliższa jej osoba, własna matka, najboleśniej ją skrzywdziła. Zdradziła...

Jest jednak Jax, nieziemsko przystojny chłopak, który potrafi oswajać lęki i patrzy głębiej, niż można sądzić.

Muszą stawić czoło nie tylko własnej przeszłości. Grozi im realne niebezpieczeństwo. Czy ich miłość przetrwa najtrudniejszą próbę – poświęcenia i odwagi?

źródło opisu: http://www.wydawnictwoamber.pl

źródło okładki: http://www.wydawnictwoamber.pl

szaraczek | 2015-05-11
Przeczytana: 10 maja 2015

BOŻE WYBACZ WYDAWNICTWU, BO NIE WIE, CO CZYNI!!!

Lubię wydawnictwo Amber. Gdyby nie ono nigdy nie poznałabym historii Calii i Jaxa. Oczywiście nie tylko ich, ale również i tłumu bohaterów książek, który wydali.

Bardzo lubię książkę „Zostań ze mną” i osobiście uważam, że wydawnictwo zrobiło jej wielką krzywdę dzieląc ją na dwa tomy. Dużo stron? Trudno.

W pierwszym tomie coś jeszcze się działo. Mafia narkotykowa, tony narkotyków, zaginięcie matki, która okradła konto córki. Były jeszcze jakieś emocje, jakiś strach jakieś napięcie i radości związane z poznawaniem prostych rzeczy, których główna bohaterka była pozbawiona ze względu na to, co przeżyła w dzieciństwie i wczesnych latach młodości, dopóki nie poszła na studia.

Drugi tom? To ewidentna doklejka do tomu pierwszego. Tutaj… no cóż. Drugi tom to głównie seks przemieszany z wątkiem z tomu pierwszego, który (nie wiem, czemu ale mam takie wrażenie) pod wpływem związku i powrotu na studia, stracił, co nie, co na znaczeniu. W...

Książniczka | 2015-04-01

W drugiej części problemów ciąg dalszy - czy jest w ogóle szansa, że Calla z nich wybrnie? Ma wprawdzie wsparcie Jaxa, ale czy to wystarczy?

Po przeczytaniu zakończenia na mojej twarzy pozostał szeroki uśmiech, a w sercu mnóstwo ciepła... Uwielbiam tę autorkę - jej powieści są proste, nieskomplikowane, urocze, do śmiechu i do płaczu. Wiadomo, to nie jest ambitna, wymagająca literatura, ale nie musi taka być - za to cudownie poprawia nastrój i budzi nadzieję, że istnieje miłość i zdarzają się dobre zakończenia...

Polecam gorąco!

| 2015-04-07

Niemożliwie wciągająca... Dalsza część historii Calli i Jaxa, niewątpliwie bolesna, raniąca, niekiedy zapierająca dech w piersiach! Uwielbiam J. Lynn i co tu dużo mówić- pisze świetne książki, takie prawdziwe!
Aha! Zapomniałam wspomnieć o Katie- laska jest przezabawna :D

A więc podsumowując przeczytane przeze mnie książki z serii "Czekam na ciebie":
I. "Zaczekaj na mnie"- 7***/ Cam i Avery- przesłodka para :) Bardzo lubię.
II. "Bądź ze mną"- 9***/ Jase i Tessa- ich nic nie przebije! Przynajmniej na razie, moja ulubiona książka Jennifer!
III. "Zostań ze mną"- 8***/ Jax i Calla- no i jak tu ich nie lubić! Zaraz po Jasie i Tessie- moi ulubieńcy :P

wiooletka13 | 2015-04-02
Przeczytana: 02 kwietnia 2015

Kolejna książka pani Lynn i kolejny strzał w dziesiątkę. Avery i Cam świetni, Tessa i Jase niesamowici, ale Calla i Jax są nie do pobicia.

Wspaniała historia z wątkiem nie tylko miłosnym. To chyba największym plusem jest to,że nie jest kopią poprzednich części.

A mówią, że wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej…
Ale chyba te powiedzenie nie odnosi się do Calli.Wraca do domu z przymusu.Jest pod ścianą. Ale po przyjeździe nie spodziewa się tego, co ją spotyka na miejscu. Nie tylko seksowny, brązowooki barman, lecz także zagrożenie czyhające na nią z każdej strony. Ale od czego jest nasz bohater Jax.

Fabuła toczy się idealnym rytmem, są zarówno momenty trzymające w napięciu jak i te „gorące”. Możemy także spotkać się z poprzednimi bohaterami i zobaczyć, co u nich słychać.

Do książki nie mam absolutnie nawet najmniejszych zastrzeżeń i z całego serca polecam.

Jednak strasznie nie podoba mi się dzielenie jej na części. Jakoś dwie poprzednie części były zwarte w jedną całość, a...

Natalia | 2018-03-16
Przeczytana: 16 marca 2018

Oceniając pierwszy tom "Zostań ze mną" napisałam, że, to najlepsza książka J. Lynn. Otóż nie! Myliłam się. To ten tom jest tym najlepszym.
Dużo się dzieje w zasadzie przez cały czas. Ta książka wniosła świeżość do tej serii, inną jakość. Callia i Jax wkraczają w nową strefę swojej znajomości, ale niebezpieczeństwo ciągle depcze im (jej) po piętach. Oboje muszą przezwyciężyć przeszłość i otworzyć się na, to, co nowe. Nie jest, to takie proste, gdy nie ma się chwili, aby poczuć, że jest zwyczajnie, normalnie i bezpiecznie. Muszę przyznać, że przez krótką chwilę przestałam lubić Jax'a, ale szybko się, to zmieniło. Callia jest wyjątkową kobietą tylko nie wierzy w siebie i nie dostrzega tego jaka jest piękna. Otaczają ją przyjaciele, wujek i przede wszystkim, Jax.
Nie spodziewałam się, że taki rozwój wydarzeń będzie miała ta książka. Przepadłam i nie mogłam się od niej oderwać. Zdecydowanie polecam.

mania_kch | 2015-05-14
Na półkach: Przeczytane, 2015

Ta część jest zdecydowanie lepsza niż poprzednia choćby dlatego, że akcja nabiera rozpędu, dużo się dzieje i co najważniejsze miłość Calli i Jaxa nie jest dominującym wątkiem, co bardzo mi się podoba i uważam, że to działa na plus tej książki.
Sama historia troszkę się różni od pozostałych, jest mroczniejsza i ma dość dobrze zarysowany wątek sensacyjny.
Polecam:)

Jabłuszkooo | 2018-07-18
Przeczytana: 18 lipca 2018

,,Zostań ze mną. Tom 1 i Tom 2" to niestety nieco słabsza opowieść tej autorki, mimo bardzo intrygującego tła. Uważam, że historia Calli, jest bardzo smutna i ciekawa jednocześnie, ale to już nie jest to samo co pierwotne książki tej serii New Adult. Końcówka nadrabia całość, dlatego jedynie ona sprawia, że chciałam przeczytać drugi tom. Ogólnie też nie rozumiem podzielenia tej książki na dwie tak cienkie części... Według mnie jest to zrobione jedynie dla zysku.

Fragment tekstu pochodzi z mojego bloga, po ciąg dalszy zapraszam tutaj:

beatka18 | 2015-10-28

ta część bardziej mi się podobała bo w końcu coś się działo i zaczęło wyjaśniać, przebieg wydarzeń był dość zaskakujący ale tez i przewidywalny, wcześniejsze ksiażki tej autorki mi się bardziej podobały
ale czytam dalej kolejne części

justa_jp | 2015-02-06

Nie mogąc doczekać się tłumaczenia, przeczytałam oryginał. "Stay with me" dało radę, autorka nie zawiodła mnie. W tej cześci opowiada losy Calli. W dzieciństwie przeżyła wielką tragedię, podczas pożaru zginęli jej dwaj bracia. Po tej tragedii nie mogli otrząsnąć się rodzice dziewczyny i wrótce po tym wydarzeniu ojciec zostawił je, a matka zaczeła pić i obracać się w podejrzanym towarzystwie. Od całego tego bałaganu i bolesnych wspomnień Calla uciekła do collegu. Gdy wydaję się, że zapomniała już i ułożyła sobie życie, musi wrócić do rodzinnego miasta i spotkać się z matką. Zaraz po przyjeżdzie udaje się do baru matki, gdzie poznaję Jax'a. Przystojnego barmana, który od samego początku nie przebiera w środkach żeby zwrócić uwagę dziewczyny. To zainteresowanie jest obustronne i szybko przeradza się w coś więcej. Wydarzy się jednak wiele zdarzeń, które sprowadzą na Calle niebezpieczeństwo. Dziewczyna powoli zaufa Jax'owi i opowie mu swoją histrię. On także dźwiga ciężar bolesnych...

lulamae | 2015-04-13
Przeczytana: 09 kwietnia 2015

Każda para z jakąś mamy styczność podczas czytania serii 'Czekam na ciebie' jest dla mnie strzałem w dzieciątkę. Czy byli to Cam i Avery, czy Tessa i Jase, czy teraz Calla i Jax.

Historia Calli i Jaxa jest bardzo dobra. Dynamiczna, namiętna, całkowicie wciągająca.

Matka Calli doprowadziła swoim zachowaniem do tego, że nie tylko jej życie jest zagrożone. Pojawienie się Calli w rodzinnym mieście powoduje zwrócenie na nią uwagi 'nieodpowiednich ludzi'.
Prócz pięknej miłości i oddania wplecione zostają wątki akcji, które nie pozwalają się nudzić i podgrzewają dodatkowo i tak gorącą atmosferę.

Dużo się dzieje, więc i nie musiałam znów stanąć przed wyzwaniem, aby czytać kolejną nudną historię, która ciągle kręci się wokół jednego.

Miło, że pojawiają się także bohaterowie poprzednich części.

Książka mnie kupiła, a właściwie Jax no i Calla trochę też. Uwielbiam tą historię. Był to całkowicie przyjemnie spędzony czas. POLECAM zdecydowanie!