Who He Is

Okładka książki Who He Is Shanora Williams
Okładka książki Who He Is
Shanora Williams Wydawnictwo: CreateSpace Independent Publishing Platform Cykl: FireNine (tom 1) literatura obyczajowa, romans
FireNine (tom 1)
CreateSpace Independent Publishing Platform
2013-07-30
2013-07-30
new adult romance Music

Ciągłe rozminy typu co on miał na myśli, gdy tak na mnie spojrzał?😃Dla nastolatek.

Świetna opowieść o córce agenta, która wraz z ojcem rusza w trasę koncertową z grupą rokową. Zakochuje sie w głównym wokaliście z wzajemnością jednak odmawia sobie wszelkiego uczucia gdyż wie ze za dwa miesiące wyjedzie i pragnie studiować . Jednak mimo wszystko pożądanie wygra nad umysłem

Po raz kolejny nie opierając się na opinii innych czytelników sięgnęłam po książkę niezbyt dobrze ocenianą i nie zawiodłam się. Dobrze się czytało, naprawdę dobrze. Historia też była ciekawa. Zakończenie nie wesołe aczkolwiek nie żałuję poswięconego czasu.

Daje 7 za pomysł. Do męskiego bohatera nic nie mam. Typowy facet. Eliza mnie strasznie irytowała,cóż za bezkompromisowy przypadek. Przeczytałam i cały czas czułam zdenerwowanie na tą młodą kobietę. Drugą część zaczęłam czytać, ale rzuciłam w kąt. Zbyt mnie zirytowała po kilkunastu stronach. Może kiedyś. Ani nie polecam ani nie odradzam.

Typowa książka z tego gatunku dla typowych czytelników. Nic odkrywczego ani fascynującego tutaj nie znajdziemy; on - gwiazda rocka, ona - cud, miód przepiękna dziewica (Ale już niedługo!). Ich związek burzy wszystko, a jednak są problemy, z którymi trudno sobie poradzi.
Nie polecam.

Nie polecam.

Książka super, świetnie się czyta, młodzi z problemami i wielką miłością w tle, albo to wielka miłość z poblemami w tle - chwilami wręcz banda dzieciaków z hormonami :-) ale całość bardz fajna zwłaszcza że w historię jedych wplatane są losy pozostałych członków zespołu

2058

Eliza Smith nigdy nie była tą szukającą związków. Nigdy w życiu nie umawiała się z facetem, nigdy nawet nie uściskała mężczyzny (poza jej ojcem/menadżerem gorącego i popularnego zespołu rockowego FireNine) ale kiedy decyduje się spędzić jej wakacje na trasie z FireNine, to wszystko się zmienia. Eliza ma prawdziwą szansę na poznanie Gage'a Grendela - jej dawnego zauroczenia z liceum i wokalisty FireNine - i być świadkiem strony jego osobowości, którą zaczyna naprawdę gardzić.
Będzie go ignorować, nie będzie lubić jego zwyczajów, zrobi wszystko, żeby spróbować trzymać się z daleka, dopóki Gage w końcu nie przekona jej do poddania się. Zgadza się na luźny romans z Gagem, ale szybko oboje zobaczą jak romans zmieni się w coś, czego nie mogą kontrolować, a kiedy nadejdzie nareszcie czas, żeby Eliza odjechała i spełniała własne marzenia, dowie się, że zabrała Gage'owi więcej niż myślała, że to możliwe. Trzeba czytać część drugą,mam nadzieję ,że ze szczęśliwym zakończeniem dla nich:)

Nie do końca rozumiem dlaczego to ma taką wysoką opinie?

Jeśli miałabym tu znaleźć chociaż jeden dobry wątek to nie byłabym w stanie.

A więc ta książka jest o piosenkarzu, zranionej dziewczynie, ojcu geju, zespole kochającym łatwe dziewczyny, ale żaden z tych wątków nie jest ciekawy.

Między dwójka bohaterów nie czuć uczucia. Greg może i ma tajemnice i jest biednym zranionym chłopcem, ale nie widać tego w jakikolwiek sposób. Eliza jest wkurzającą główną bohaterką.

Nie ma w tej książce nic dobrego, a pogoń za sobą głównych bohaterów jest jak zabawa w berka w podstawówce.

Nie do końca rozumiem dlaczego to ma taką wysoką opinie?

Jeśli miałabym tu znaleźć chociaż jeden dobry wątek to nie byłabym w stanie.

Książka bardzo ciekawa i wciągająca!:D
Dużo kłótni, seksu, humoru i dramatów nie tylko głównych bohaterów;)
Tylko ta jebnięta Penelope mogła by dać sobie już spokój..Dziewczyno troche szacunku dla samej siebie-___-
Polecam!

Książka bardzo ciekawa i wciągająca!:D
Dużo kłótni, seksu, humoru i dramatów nie tylko głównych bohaterów;)
Polecam!

Męcząca do granic możliwości