Sardynia Przewodnik

Wydawnictwo: A-Fin Roman Gackowski

W przewodniku zamieszczamy opisy 8. prowincji Sardynii, które jednocześnie stanowią trasy zwiedzania tego regionu Włoch. Na pobieżne zwiedzenie trasy wystarczy tydzień. Jeżeli połączymy zwiedzanie z wypoczynkiem na plaży lub wspinaczkami po skałkach minimalny pobyt powinien zamknąć się w dwóch tygodniach. Przewodnik zawiera podstawowe informacje dotyczące Sardynii. W skrócie przedstawiono jej...

Przewodnik zawiera podstawowe informacje dotyczące Sardynii. W skrócie przedstawiono jej historię, kuchnię, transport, zakupy informacje o bankach
W opisie każdej prowincji podano miejsce jej położenia, nazwy stolic, opis historyczny, opis ważniejszych turystycznie miejscowości i miejsc oraz wykaz plaż, na których można wypocząć po wędrówkach.