Bajki szkockie

Wydawnictwo: Sara

Zbiór bajek szkockich: Czarny Byk z Norroway Złotodrzewka i Srebrnodrzewka Orzechowa Katarzynka Rycerz z krainy elfów Łowca fok i morski człowiek Paź i srebrny puchar Wiedźma z File Studnia na końcu świata Nowa seria baśni i legend z różnych zakątków świata, która przenosząc czytelnika do innych kultur, ukazuje ich bogactwo i różnorodność. Należą do niej m.in. bajki z Anglii, Szkocji, Walii,...

Zbiór bajek szkockich:

Czarny Byk z Norroway
Złotodrzewka i Srebrnodrzewka
Orzechowa Katarzynka
Rycerz z krainy elfów
Łowca fok i morski człowiek
Paź i srebrny puchar
Wiedźma z File
Studnia na końcu świata

Nowa seria baśni i legend z różnych zakątków świata, która przenosząc czytelnika do innych kultur, ukazuje ich bogactwo i różnorodność. Należą do niej m.in. bajki z Anglii, Szkocji, Walii, Skandynawii, oraz Francji, Włoch, Grecji, a także Chin, Japonii, Rosji, czy Ukrainy. Zbiór ten zawiera ciekawe i barwne opowiadania, które rozwiną wyobraźnię młodych czytelników. Pasjonującą lekturę wzbogacają przepiękne ilustracje, dzięki którym odbiorcy naszych bajek przeżyją niezwykłą przygodę, do której zechcą powrócić.

źródło opisu: http://www.legolas.pl/9788372975409/Zlota-tabakiera--SARA.html

Robert Witoslawski | 2016-07-22