Ciąża, poród, macierzyństwo

Tłumaczenie: Marta Fiećko, Jakub Zawadzki
Wydawnictwo: Rea
Embrazo, parto y primeros años
Pistacia

Red. naukowa wyd. polskiego dr n.med. Grażyna Iwanowicz-Palus Kompletny poradnik od poczęcia do szóstego roku życia dziecka konsultowany i polecany przez Polskie Towarzystwo Położnych Kiedy odkryjesz, że zostaniesz mamą, w twojej głowie pojawiają się niezliczone pytania i wątpliwości, które chciałabyś jak najszybciej wyjaśnić. Niniejsza publikacja okaże się ogromnie przydatna: nauczy cię,...

Red. naukowa wyd. polskiego dr n.med. Grażyna Iwanowicz-Palus

Kompletny poradnik od poczęcia do szóstego roku życia dziecka
konsultowany i polecany przez Polskie Towarzystwo Położnych

Kiedy odkryjesz, że zostaniesz mamą, w twojej głowie pojawiają się niezliczone pytania i wątpliwości, które chciałabyś jak najszybciej wyjaśnić. Niniejsza publikacja okaże się ogromnie przydatna: nauczy cię, jak radzić sobie z różnymi zmianami, jakie zachodzą w organizmie w trakcie ciąży, a także pomoże spokojnie i świadomie przeżyć moment narodzin oraz proces rozwoju twojego dziecka. Książka zawiera wszystkie niezbędne informacje, które będą pomocne podczas ciąży, w trakcie porodu oraz w ciągu sześciu pierwszych lat życia twojego dziecka.
To kompletny przewodnik na temat zdrowia i macierzyństwa, dzięki któremu będziesz mogła odkrywać uroki tego wspaniałego doświadczenia, jakim jest posiadanie dziecka.

źródło opisu: http://www.rea-sj.pl/

źródło okładki: http://www.rea-sj.pl/

IczerwoneSzpilki | 2017-01-30
Przeczytana: 05 stycznia 2017

Kiedy ponad dwa lata temu byłam w ciąży, szukałam książki o tej tematyce. Znalazłam kilka, które wyglądały na ciekawe, jednak nie mogłam się zdecydować, nie wiedziałam która byłaby najlepsza, której mogłabym w pełni zaufać, która spełni moje oczekiwania. Nie zdecydowałam się i żałowałam, chciałam mieć w swoim zbiorze książek taką perełkę, która by mi po czasie przypominała o tym pięknym stanie, jakim jest ciąża i która by mnie wprowadzała w świat macierzyństwa. Szukanie informacji na forach mamusiowych i u dr Google straszyły mnie i pogarszały moje samopoczucie. A nie o to w tym wszystkim chodzi przecież. Książka o porodzie, macierzyństwie i wszystkiemu co z tym związane jest nieoceniona w tym okresie, który to powinien być piękny i spokojny. 9 miesięcy ciąży to wystarczająco dużo czasu, by dowiedzieć się niezbędnych rzeczy, przydatnych przy ciąży, porodzie, prawidłowej opieki nad dzieckiem i innych nowości dla przyszłej mamy, np. prawnych.

Jako matka 2 letniego dziecka, z...

beautylife90 | 2014-05-13

Moim zdaniem książka idealna dla przyszłych mam. Wiele ilustracji, nie ma lania wody, tylko są najpotrzebniejsze informacje. Prezentacja i opisy krótkie i na temat. Serdecznie polecam. Ja jestem baaaardzo zadowolona, choć miałam w rękach już parę innych książek (pokroju encyklopedii).

Joanna Chmielewska | 2019-01-17
Przeczytana: 17 stycznia 2019