Ludzie to wilcy

Wydawnictwo: Zysk i S-ka
9788375062014

Czego może chcieć od życia młoda dziewczyna, kiedy jej związek zdaje się idealny, a kariera zawodowa rozwija się pomyślniea Kalina Stalska była szczęśliwa do czasu, gdy nieoczekiwanie poznała prawdziwe oblicze mężczyzny, z którym żyła, i dowiedziała się o sprawach, które zmusiły ją do podjęcia stanowczych kroków.

Monika | 2010-11-15
Na półkach: Przeczytane, 2010
Przeczytana: 15 listopada 2010

Książka nie jest zła, ale zachwycać się nie miałam czym.
Historia naiwna, przewidywalna, zbyt rozwleczona. Najbardziej podobał mi się początek i koniec, środek po prostu się dłużył.
Oczekiwałam więcej pięknej bieszczadzkiej przyrody, miłości i wilków. Tymczasem urocze oczy zwierzaka z okładki nijak się mają do treści :(

Monka | 2011-12-10
Przeczytana: 10 grudnia 2011

"Ludzie to wilcy" to bardziej czytadło niż wielka literatura, ale warto po nie sięgnąć. Trzyma w napięciu do początku do samego końca, momentami zaskakuje, momentami wzrusza, momentami budzi grozę, ale jednak jak przystało na czytadło kończy się szczęśliwie. Zdecydowanie polecam!!!!

Szczypta_Chilli | 2012-07-16
Na półkach: Przeczytane, 2012
Przeczytana: 16 lipca 2012

Romans ? Może i tak, ale nie tylko. W książce znalazło się też miejsce dla wątku sensacyjnego - bardzo przyjemnie się to czyta.
Miłość, góry, odnalezienie prawdziwej siebie, czego chcieć więcej od takiego czytadełka ?
Książka jak znalazł na leniwe letnie wieczory.

Karolina | 2010-09-24
Przeczytana: 19 czerwca 2009

Bardzo dobra książka pod warunkiem, że szuka się lektory łatwej i przyjemnej. Historia napisana tak, aby przenieść ją na duży lub mały ekran - najlepiej z Pawłem Małaszyńskim w roli głównej. Mimo, że można doskonale przewidzieć akcję śledzi się ją niemal z zapartym tchem.

Bogumiła | 2010-06-11

W życiu nie przeczytałam piękniejszej książki... może jestem zbyt wrażliwa i bardzo się utożsamiam z bohaterkami czytanych książkę ale naprawdę gorąco polecam!

BaSiUlA | 2011-01-09
Przeczytana: 09 stycznia 2011

Książka taka sobie. Nie moje klimaty, opisy Bieszczad itp. Nie zachwyciłam się nią pomimo pozytywnych opinii.

reckless | 2012-08-27

Początkowo nie mogłam się wciągnąć w te przydługie dialogi i niepotrzebne rozważania. Niesamowicie irytowała mnie postać Irki, później też Kaliny. Niemniej jednak urzekła mnie ta historia, klimat dzikich Bieszczad, dom Jacka i sam Jacek. Tak, Jacek zdecydowanie najbardziej, pewnie dlatego, że sama marzę o takim tajemniczym kolesiu, który uciekł od cywilizacji. Bardzo dobra książka :)

Vokankh | 2011-01-17
Przeczytana: 06 stycznia 2011

Książka jest romansem. Typowym, w ogóle nie zaskakującym romansidłem z przewidywalnym rozwojem sytuacji. Kto, kogo, gdzie i z kim. Za to powinna dostać 1 gwiazdkę. Mimo to, czyta się ją dobrze. Szybko i gładko. Człowiek chce dowiedzieć się co będzie dalej, wchłania książkę. Polecam dla chcących szybkiego czytadła.

Lophophora Williamsii | 2014-08-27

Czyta się szybko i przyjemnie. Majstersztyk to nie jest, ale książka całkiem niezła. Przyjemnie jest od czasu do czasu przeczytać coś lekkiego.

dorotai | 2013-04-14

Wzruszająca historia, z przepięknymi Bieszczadami w tle. Polecam