Biuletyn Informacyjny Konseratorów Dzieł Sztuki, Vol. 15, No 1-2

Wydawnictwo: Wydawnictwo Konserwatorów Dzieł Sztuki
historyczna

W tym numerze m. in.: Jadwiga Wyszyńska Konserwacja malowideł Georga Pencza z ołtarza w Kaplicy zygmuntowskiej , Adam Krajewski Wpływ wieku drewna zabytkowego na występowanie spuszczela pospolitego : Amany M. Bakr, Maciej Pawlikowski, zbigniew Sawłowicz Badania XV-wiecznych egipskich past inkrustacyjnych , Dariusz Kacprzak Muzealnicy wobec profuzji wystaw czasowych wybrane aspekty zjawiska na przykładzie muzeów niemieckich .

michał | 2014-05-28