The Wedding of Antanasia Jessica Packwood and Lucius Valeriu Vladescu

Cykl: Jessica (tom 1.5)
Wydawnictwo: Beth Fantaskey
romans, wampiry
TheOnlyProof

The Wedding of Antanasia Jessica Packwood and Lucius Valeriu Vladescu tells the story of new vampire Princess Jessica Packwood's marriage to Lucius Vladescu, the prince of a rival clan. The novella is a "bridge" between Jessica's Guide to Dating on the Dark Side and Jessica Rules the Dark Side, both by Beth Fantaskey.

źródło opisu: http://www.lulu.com/shop/beth-fantaskey/wedding-of...(?)

źródło okładki: http://www.lulu.com/shop/beth-fantaskey/wedding-of...»

olga281 | 2019-08-05
Przeczytana: 05 sierpnia 2015

Malutki dodatek do serii. Czytałam z przyjemnością :).

syla7483 | 2016-06-04
Przeczytana: 02 czerwca 2016

Nie chodzi o to że się nie podobała. Po prostu autorka chciała za dużo i to dopełnienie do serii było nudne.

alja | 2016-05-02

Piękny opis ślubu, bohaterów pierwszej części

Kasia1101998 | 2016-02-18

Miło w końcu zobaczyć dobrego, a nie nadętego Lucjusza. Fajna, krótka, przyjemna.

red_diva | 2016-01-16
Przeczytana: styczeń 2016

Krótka nowelka pokazująca nam dokładniej zaślubiny Anastazji i Lucjusza oraz ich ślub. Taki miły dodatek do serii:)

Dzika_Róża | 2015-07-21
Przeczytana: 17 lipca 2015

takie sobie krótki ddtek

Ilka | 2014-07-25

Naprawdę chciałam być zachwycona, ale musiałam się zmuszać żeby to dalej czytać. Po prostu nudne. Chyba tylko dla największych fanów. Albo wielbicieli ślubów. Ehh, nie. Oni też byliby znudzeni.

Gaba | 2014-02-04

Tak naprawdę książkę powinno się czytać od razu po przeczytaniu "Przyrzeczonych" po jeśli zacznie się czytać "Jessica rules in dark side" mamy trochę nieścisłości, aczkolwiek książka super jak cała seria :)

TheOnlyProof | 2014-01-24
Przeczytana: 23 stycznia 2014

Książkę przeczytałam dzięki genialnemu internetowi i jego użytkowników. Tłumaczenie było świetne zresztą jak sama książka.
Mimo iż nie była długa świetnie się ją czytało.
Autorka genialnie opisała przygotowania do ślbu i emocje bohaterki.