Carry Trading

Wydawnictwo: Złote Myśli
biznes, finanse

Wykorzystaj możliwości inwestowania dużych banków i funduszy inwestycyjnych!Czy zastanawiałeś się kiedyś, dlaczego duży może więceja Jak to się dzieje, że ludzie bogaci stają się jeszcze bogatsi w zawrotnym tempiea W jaki sposób do nich dołączyća Odpowiedź na te, oraz inne pytania poznasz dzięki publikacji Carry Trading Tomasza zalewskiego. Być może tytuł brzmi bardzo tajemniczo i skomplikowanie, nie mniej jednak cały proces zarabiania na walutach został tutaj bardzo jasno i przejrzyście wytłumaczony oraz poparty licznymi obrazkami. Czego dokładnie będziesz się uczyła Na samym początku poznasz wprowadzenie do pojęć takich jak: Grid TradingCarry TradingHedgeTe trzy narzędzia wzajemnie się uzupełniają oraz ubezpieczają Twoje ewentualne zyski przed niespodziewanymi stratami. Jak wiadomo instrumenty takie jak Giełda Papierów Wartościowych, czy Forex są bardzo podatne na różnego typu zmiany. Nie zawsze jesteśmy w stanie zareagować w odpowiednim momencie i możemy dużo stracić. Możemy, ale wcale nie musimy. Między innymi po to powstają wszelkie narzędzia i automatyzację, aby możliwie najskuteczniej zabezpieczać Twój kapitał on tutaj jest najważniejszy. Oczywiście główna technika, jaką będziesz się posługiwał, to tytułowy Carry Trading. Carry Trading w opisanej w ebooku metodzie to nic innego jak zarabianie na różnicach pomiędzy kursem kupna, a sprzedaży w wybranych parach walut oraz arbitraż ich oprocentowania. O autorze:Tomasz zalewski od kilku lat jest analitykiem w Royal Bank of Scotland. Posiada bogate doświadczenie zawodowe i wykształcenie z zakresu finansów i inwestycji. Rynek finansowy to nie tylko jego praca, ale i hobby. Posiada wieloletnie doświadczenie na giełdzie i rynku handlu walut. Autor z powodzeniem wykorzystuje metodę, którą opisał w książce. Dla czytelników udostępnia na stronie www.carry-trading.com materiały i dodatki do książki. Można znaleźć tam również aktualne dane, dotyczace strategii autora. Na jakiej zasadzie to działaazakładamy, że inwestor pożycza 1000 jenów od japońskiego banku. Ponieważ bazowa stopa procentowa w Japonii wynosi 0%, oprocentowanie tej pożyczki wynosi tylko 1%. Następnie wymienia te jeny na dolary amerykańskie. Umieszcza je na lokacie. zakładamy, że lokata oszczędnościowa w USA jest oprocentowana 4,5% w skali roku. Inwestor zarabia na czysto 3,5% (4,5% 1%), o ile kurs wymiany USD/JPY nie zmieni się. Carry Trading a dźwignia finansowaDodatkowo dźwignia finansowa może sprawić, że ten rodzaj inwestycji może być jeszcze bardziej zyskowny. Jeśli inwestor użyje dźwigni 10:1, może uzyskać dochód w wysokości 35%. Jeśli jednak US dolar spadnie w stosunku do japońskiego jena, to inwestor ryzykuje utratę pieniędzy. Czego ponadto dowiesz się z publikacjia W jaki sposób wyznaczać cele finansowe oraz stosować odpowiednią strategięa Czym jest psychologia inwestowaniaa Czym jest basket-trade w teorii i jakie niesie zyskia Czym jest Carry Tradinga Czym jest Grid Tradinga Czym jest Hedgea W jaki sposób przygotować się do inwestowaniaa I na koniec najlepsze! W publikacji tej znajdziesz dosłownie instrukcję krok po kroku , w jaki sposób postępować, aby wprowadzić w życie swój inwestycyjny plan. Czyli jak założyć konto, jak je skonfigurować, w jaki sposób śledzić swoje wyniki itd. A wszystko to poparte ilustracjami.

777pawel | 2016-07-24
Przeczytana: 22 lipca 2016