Multimedialna historia Polski - TOM 1 - Początki państwa polskiego 930-1039

Wydawnictwo: Polskapresse
7 (9 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
historyczna

Seria Od Mieszka I do Jana Pawła II to zbiór 30 przewodników, które w ciekawy sposób przeprowadzą Cię przez historię Polski, poczynając od jej chrztu, aż po rok 2005. Napisane zrozumiałym językiem książki przybliżą Ci charakter epoki, wyjaśnią zawiłości dziejowe, przypomną najważniejsze wydarzenia dotyczące naszego państwa. Czytelny układ, przejrzyste kalendarium oraz słowniczki ułatwią Ci tę historyczną wędrówkę, a liczne anegdoty i ilustracje sprawią, że poznawanie historii stanie się przyjemnością. Ale to jeszcze nie wszystko! Do tej książki dajemy Ci w prezencie płytę zawierającą archiwalne nagrania Polskiego Radia, wkomponowane w żywą i zajmującą opowieść. Płyty wzbogaciliśmy o program do odtwarzania na komputerze, umożliwiający odbycie wędrówki po osi czasu oraz zwiedzanie galerii postaci. Materiał audio zamieszczony na płycie posiada rekomendacje MEN i został wpisany do wykazu środków dydaktycznych przeznaczonych do kształcenia ogólnego we wszystkich typach szkół.

Karolina | 2015-09-29
Przeczytana: sierpień 2015

krótko, zwięźle i na temat

Radosław | 2016-09-23
Przeczytana: 23 września 2016