Obciążenia fiskalne przedsiębiorstw

Wydawnictwo: Polskie Wydawnictwo Ekonomiczne
9788320818406
biznes, finanse

Książka zawiera całościową analizę i ocenę problematyki podatkowej. W części pierwszej opisano poszczególne podatki, zmiany w ich konstrukcjach i ich wpływ na wysokość obciążeń podatników oraz zwrócono uwagę na dostosowanie przepisów prawa podatkowego do rozwiązań obowiązujących w Unii Europejskiej. W części drugiej zaprezentowano parapodatki oraz ich rosnące znaczenie w aspekcie obciążeń finansowych przedsiębiorstwa. Przedstawione zagadnienia są zgodne ze stanem prawnym obowiązującym od 2009 r. Podręcznik jest przeznaczony dla studentów kierunków ekonomicznych w wyższych uczelniach różnych typów, uczestników kursów, szkoleń, słuchaczy studiów podyplomowych oraz praktyków gospodarczych.

powiedz | 2012-10-15
Na półkach: Przeczytane, Podręczniki