Język angielski w medycynie

Wydawnictwo: Państwowy Zakład Wydawnictw Lekarskich
8320025036
zdrowie, medycyna

J. Ciecierska i inni Wyjątkowa książka przewodnik, przygotowana przez zespół lekarzy brytyjskich i polskich dla lekarzy i studentów medycyny wyjeżdżających do pracy lub na studia do jednego z krajów anglojęzycznych.Niezastąpione źródło wiedzy o języku i zwyczajach panujących w służbie zdrowia w Wielkiej Brytanii.Praktyczna pomoc w szybkim znalezieniu właściwszego, prostszego lub bardziej...

J. Ciecierska i inni

Wyjątkowa książka przewodnik, przygotowana przez zespół lekarzy brytyjskich i polskich dla lekarzy i studentów medycyny wyjeżdżających do pracy lub na studia do jednego z krajów anglojęzycznych.Niezastąpione źródło wiedzy o języku i zwyczajach panujących w służbie zdrowia w Wielkiej Brytanii.Praktyczna pomoc w szybkim znalezieniu właściwszego, prostszego lub bardziej precyzyjnego słowa, a nawet całego zwrotu lub zdania w języku medycyny po angielsku.

Yasmine | 2016-05-06
książek: 2045