English for medicine. Płyta CD

Wydawnictwo: Państwowy Zakład Wydawnictw Lekarskich
English for medicine
9788120032422
zdrowie, medycyna

Zadaniem podręcznika jest kształcenie sprawności językowych, niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania w środowisku zawodowym, które pozwolą na ustne i pisemne komunikowanie się z pacjentem i innymi lekarzami, korzystanie z literatury specjalistycznej, pisanie artykułów, opracowywanie i prezentację plakatu naukowego, opracowywanie i wygłaszanie referatu. Wszystkie teksty i dialogi są zamieszczone na płycie CD.

źródło opisu: PZWL

źródło okładki: PZWL

Olga | 2013-10-18
Przeczytana: 21 lipca 2014

Na razie podoba mi się, chociaż w odpowiedziach są błędy ('zjedzony' wers albo jako poprawna odpowiedź podane słowo, które nie było do wyboru w zadaniu). Mogłoby być trochę więcej miejsca na wpisanie słowa w uzupełniankach.

* * *

W trakcie przygotowań do egzaminu nasunęło mi się jeszcze coś:
Wersy są ciasno upakowane i trudno zmieścić między nimi swoje dopiski (np. tłumaczenia).
Ogólnie książka dobra do nauki, ale nie będę raczej do niej wracać. Jest trochę 'za sucha'. ;) Jeśli będę miała się jeszcze uczyć medycznego angielskiego, to chciałabym spróbować innych podręczników.

Eufrozyna | 2013-09-11
Natalia G | 2017-07-15