Lizbona i Portugalia. Last minute

Wydawnictwo: Pascal

Kiedy nosi po świecie... Lizbona i Portugalia. Lizbona miasto wspinające się na siedem wzgórz. Najlepiej je poznawać na piechotę, wędrując stromymi schodami i krętymi uliczkami pod suszącym się praniem i kwitnącym geranium. W okolicach Belem, skąd podróżnicy wypływali niegdyś na podbój nowych lądów, warto poddać się tęsknocie, którą przynosi morze, Tag i fado. Kiedy nosi po świecie, niezbędny jest przewodnik. Na beztroskie wakacje, również z biurem podróży, najlepiej wybrać mały, lekki, kolorowy przewodnik z nowej serii Pascala Last Minute. Mieści się w kieszeni lub torebce i nie przeszkadza ani w zwiedzaniu, ani w kawiarni, ani na plaży.

źródło okładki: www.pascal.pl

Brylant | 2015-04-24