Top Trumps Gwiazdy światowego futbolu

Wydawnictwo: Alma-Press
9788370204044
sport

Minęło już 30 lat od kiedy dzieci w Wielkiej Brytanii oszalały na punkcje gier w karty Top Trumps. Dziś w gry Top Trumps możesz grać również w internecie, możesz je odtwarzać z płyt DVD, na konsoli do gier lub w telefonie komórkowym. Top Trumps, to także seria książek. Dzięki temu legenda gier Top Trumps jest wciąż żywa! Teraz książki z serii Top Trumps zawitały do Polski! Szukaj książek z serii Top Trumps wydawnictwa Alma-Press dostarczą ci jeszcze więcej faktów i jeszcze więcej zabawy! Książka Top Trumps Gwiazdy światowego futboluzawiera informacje na temat 90 najlepszych piłkarzy świata, od Rooney a do Ronaldihno, Tottiego i Torresa. Szczegółowe biografie wsparto danymi liczbowymi obejmującymi liczbę występów zawodników w meczach klubowych oraz ilość strzelonych goli w lidze i podczas meczów reprezentacji kraju (do 15 maja 2007 r.). Barwne, dynamiczne zdjęcia to dodatkowy walor tej książki. Wspaniały i jednocześnie poręczny przewodnik dla fanów piłki nożnej.

Krystian_83 | 2015-01-06
Na półkach