Ozdoby, dekoracje, kartki, potrawy na święta roku liturgicznego

Wydawnictwo: Klub dla Ciebie
4 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
rękodzieło

Od wieńca adwentowego do samodzielnie wykonanego różańca podpowiedzi, jak celebrować kilkadziesiąt najważniejszych chrześcijańskich świąt. *Aby lepiej zrozumieć tajemnice wiary opowieści o świętych, Maryi, Jezusie, Trójcy świętej, postach, modlitwie różańcowej i najważniejszych dla Kościoła katolickiego dniach roku liturgicznego. Objaśnienia zostały napisane tak, by mogło je zrozumieć także dziecko. *Aby w całym domu zapanowała wyjątkowa atmosfera dekoracje, które można przygotować w rodzinnym gronie za pomocą prostych materiałów i narzędzi. Wśród pomysłów między innymi skarpeta na Mikołajki, bożonarodzeniowa szopka i wielkanocny ogródek w doniczce. *Aby świąteczny nastrój zagościł na stole proste, przepyszne potrawy związane z chrześcijańską tradycją. Przygotuj przysmaki na Boże Narodzenie i Wielkanoc, ostatkowe naleśniki z pomarańczą, sałatkę owocową na ostatnią niedzielę Wielkiego Postu. *Aby świętować także poprzez piękne słowa najpiękniejsze modlitwy, pieśni i fragmenty Pisma świętego, które warto włączyć do świątecznych rytuałów w każdym domu.

Karo | 2016-01-28

Książka idealna na prezent. Dzięki niej możemy wykonać bardzo dużo ciekawych i ładnych ozdób.

MaratikS | 2013-12-14
onazla | 2013-05-22