Ostatni wyskok donżuana

Okładka książki Ostatni wyskok donżuana Carola Dunn
Okładka książki Ostatni wyskok donżuana
Carola Dunn Wydawnictwo: Edipresse Cykl: Kryminalne przypadki Daisy D. (tom 14) kryminał, sensacja, thriller
Kryminalne przypadki Daisy D. (tom 14)
Fall oj a Philanderer
Edipresse
2014-01-01
2014-01-01
Grażyna Zawada
seria kryminały daisy d.

"Ostatni wyskok donżuana" czyli Daisy z rodziną na wakacjach.
Daisy, wraz z Belindą i jej przyjaciółką, wyjechała nad morze. Zatrzymały się w maleńkim pensjonacie. Dziewczynki miały budować zamki z piasku, a Daisy odpoczywać. Jednak nie wszystko poszło tak jak trzeba. Gdy dołączył do nich Alec i wszyscy wybrali się na wycieczkę na klify, to znaleźli ciało miejscowego podrywacza, który uganiał się za miejscowymi pięknościami. Alec oczywiście poprowadził śledztwo, a Daisy, w ramach pomocy, zbierała okoliczne plotki.
Lekki wakacyjny kryminał.

"Ostatni wyskok donżuana" czyli Daisy z rodziną na wakacjach.

Czytelniczy rok 2015 zakończyłam wyjątkowo przyjemnie, bo kolejną odsłoną mojej ulubionej serii. Tym razem Alec i Daisy udają się na zasłużony odpoczynek, niestety śmierć urlopów nie bierze. Mamy tu ciekawe śledztwo i wielu podejrzanych, bo o ofierze można było powiedzieć wiele, ale na pewno nie to, że była to osoba niewinna. Zakończenie dość zaskakujące, ale zadowalające.W końcu oliwa zawsze sprawiedliwa.

Kolejny tom przygód młodej arystokratki Daisy Dalrymple, która charakteryzuje się niecodzienną i raczej niechcianą zdolnością trafiania na morderstwa. Tym razem Daisy spędza wraz ze swoim mężem inspektorem naczelnym ze Scotland Yardu Aleciem wakacje nad morzem i już po kilku dniach w nadmorskiej miejscowości ma miejsce zdarzenie, które wygląda na morderstwo. Do wyjaśnienia sprawy zostaje oddelegowany będący na urlopie Alec, a wspiera go bystra Daisy.

• Kryminał
  • Kryminalne przypadki Daisy D.
  • Carola Dunn
  • Kryminał/Sensacja/Thriller
  • ♥♥ Priorytety ♥♥

Dodaj cytat z książki Ostatni wyskok donżuana