Brian Tracy i Tajniki doskonałej sprzedaży

Wydawnictwo: Onepress
biznes, finanse

Istnieje tyle sposobów na samodzielne dojście do miliona, że jest prawie niemożliwe, by nie osiągnąć tego celu, jeśli myślisz o nim naprawdę poważnie Czy stać Cię na to, by nie zarabiać więcej?Żadna inna książka nie zawiera tylu wyjątkowych i błyskotliwych porad na temat technik skutecznej sprzedaży, ile znajdziesz w tej esencji złotych myśli samego Briana Tracy ego. Z początku poczujesz się zaszokowany tym, jak proste może być zdobycie wymarzonych wyżyn sukcesu. Później doznasz mrowiącej ekscytacji i palącej potrzeby działania. Zaczniesz szczerze cieszyć się z możliwości sprzedawania produktów, usług, własnych idei i swojego czasu. Z każdą przeczytaną stroną będziesz wzbogacać się nie tylko materialnie, ale i zdobędziesz emocjonalną potęgę.Złote myśli odmieniające każdy dzień.Orzeźwiające krople natchnienia.Zastrzyki siły i zapału.Mała książka o wielkiej motywacji.

Predict | 2013-02-02
Na półkach: Teraz czytam, Ulubione, Posiadam

Dobra książeczka do czytania w wolnych chwilach. Najlepsze cytaty z książek Briana Tracy, głównie dotyczące sprzedaży i motywacji. Trzymam ją stale w kieszeni kurtki :)

Drwal | 2014-12-22
Na półkach: Pieniądze, Przeczytane

Książka przeczytana, wnioski wyciągnięte. Pytanie brzmi, czy zrobiłeś Czytelniku coś poza odłożeniem książki na półkę? :)

jaking | 2015-07-23
cyrylka | 2015-07-18