Budżet domowy pod ostrzałem

Wydawnictwo: Złote Myśli
978-83-7582-840-5
biznes, finanse
Adam Kopeć

Jak skutecznie zadbać o budżet domowy i finanse osobiste oraz jak mądrze wydawać pieniądze w czasie kryzysu?

źródło opisu: http://budzet-domowy.zlotemysli.pl/

źródło okładki: http://www.zlotemysli.pl/prod/6585/budzet-domowy-p...»

Joana | 2013-02-07
Przeczytana: 01 lutego 2013

Poradnik ten ma naprawdę fajne pomysły, służące uporządkowaniu swoich codziennych wydatków. TO nie jest oczywiście książka "czary mary" - kupisz i masz oszczędności :-) ale na pewno każdy w niej znajdzie coś dla siebie
Mnie osobiście bardzo się podoba.
Udoskonaliłam zwyczaje finansowe, które już posiadam ale też znalazłam tutaj kilka nowych pomysłów, które z powodzeniem wprowadziłam w życie.
Przyznaję, że nie postępowałam od A do Z, po prostu wycisnęłam z tej książki wszystko na swoją miarę i potrzeby a pozostałe rzeczy przeczytałam i przyjęłam od tak do wiadomości.
Reasumując - polecam, warto zerknąć i wyciągnąć to co najlepsze dla każdego z osobna.

Adam Kopeć | 2012-07-18

Budżet domowy, czyli spo­soby na oszczędzanie

Chcesz poznać spo­soby dzięki, któ­rym możesz zaosz­czę­dzić? Chcesz zmniej­szyć swoje mie­sięczne rachunki? Książka Adriana Hinca – Budżet domowy pod ostrza­łem zawiera sze­reg porad jak zaosz­czę­dzić na codzien­nych wydat­kach na prąd, wodę i gaz. Oblicz sam ile możesz zaosz­czę­dzić wyko­rzy­stu­jąc odpo­wied­nie nawyki, albo prze­ana­li­zuj przy­kłady, które w Budże­cie domo­wym pod ostrza­łem przed­sta­wia Ci Adrian Hinc. Dzięki niemu posta­no­wi­łem wymie­nić zwy­kłe świe­tlówki na żarówki energooszczędne.

Chcesz poznać inne spo­soby oszczę­dza­nia? Adrian Hinc zaj­muje się rów­nież oszczę­dza­niem zwią­za­nym z zaku­pami, kosz­tami roz­rywki i wydat­kami zwią­za­nymi z posia­da­niem wła­snego auta. Budżet domowy pod ostrza­łem pomoże Ci zna­leźć oszczęd­no­ści tam, gdzie wcze­śniej ich nie szukałeś.

Adrian Hinc w Budże­cie domo­wym pod ostrza­łem pomoże Ci zro­zu­mieć, że oszczę­dza­nie nie polega jedy­nie na kupo­wa­niu...

9magda5 | 2018-01-09
Na półkach: 2018, Ebook, Przeczytane, Posiadam