Wydawnictwo: Złote Myśli
biznes, finanse

Jak wykorzystać swój ukryty potencjał i osiągać cele ze stuprocentową gwarancją sukcesuaTak! Teraz jest to możliwe to tylko kwestia właściwego nastawienia, użycia kilku odpowiednich technik oraz motywacji. Na początku chciałbym Cię poprosić o to, byś wyobraził sobie magicznego dżina z lampy Aladyna. Podejrzewam, że postać ta jest Ci doskonale znana i nie muszę jej przybliżać. Tak więc... pocierasz ową lampę i oczom Twoim ukazuje się postać, która spełni Twoje dowolne życzenie. Dowolnea Tak, dowolne. Ok, w takim razie w przyszłym miesiącu chcę zarobić więcej pieniędzy. Słyszysz słynne Twoje życzenie jest dla mnie rozkazem! i bach! Dżin znika. A Ty na myśl o przyszłej wypłacie już zacierasz ręce. Ale fajnie, prawdaa Widzisz, nie do końca... Bowiem mija miesiąc i odbierasz swoją wypłatę. zazwyczaj była to kwota 3000 zł teraz jest 3050 zł. Coa! myślisz sobie Przecież miałem w tym miesiącu zarobić więcej pieniędzy! No tak i zarobiłeś. W czym więc problema No właśnie... Gdy mówisz (piszesz) więcej , to nie precyzujesz swojego celu. Może to oznaczać, że będziesz mieć czegokolwiek o jedną jednostkę więcej. Jednak oboje wiemy, że nie to miałeś na myśli. Co by się stało, gdybyś zamiast więcej powiedział chcę zarobić dodatkowe 500 zł a zgadnij... :-) Musisz jednak z tym bardzo uważać, ponieważ jedna z zasad wyznaczania sobie celów, mówi o tym, że nasz cel musi być całkowicie realny. Analogicznie do powyższej sytuacji, jeśli chcesz nagle zamiast 3000 zł zarabiać 8000 zł, to logiczne jest, że taki przeskok jest mniej prawdopodobny. Coś jednak możesz zmienić! Książka Pokaż, na co Cię stać! Mariusza Szuby napisana została w taki sposób, żebyś krok po kroku przechodził przez tajniki wiedzy. Być może znasz już część technik, które tutaj znajdziesz, lub powiesz do siebie: Wow! To działa! Lepiej niż wcześniej! Na jakość Twojego zachowania wpływa wiele zjawisk zachodzących w Twojej świadomości, jak i w nieświadomym umyśle. Wiele rzeczy dzieje się w tym samym czasie. Mrugasz powiekami 20 tysięcy razy w ciągu dnia, Twoje serce pompuje poprzez ciało 13 640 litrów krwi dziennie wystarczająco dużo, aby napełnić 40 000 puszek o pojemności 0,33 l wysyłając krew do sieci naczyń krwionośnych, która ma długość 100 000 km, co równa się 2,5-krotnemu obejściu równika. W Twoim ciele jest około 13 bilionów komórek nerwowych, przesyłających informacje w tempie 290 km/h, czyli z szybkością bolidu Formuły 1 i nawet nie musisz o tym myśleć. To wszystko dzieje się na poziomie nieświadomym! Masz do dyspozycji najlepszy komputer istniejący na tej planecie. Ten program może w wielkim stopniu podnieść jakość Twojego działania.Widzisz, chcemy czegoś, czego jeszcze nam brak, czegoś NOWEGO. Każda zmiana niesie za sobą pełne zadowolenie tylko wtedy, gdy jest to zmiana na lepsze. To tak jak z niespodziankami. Lubisz niespodziankia Podejrzewam, że lubisz tylko te, które sprawiają Ci przyjemność... bo te, których nie chcesz, nazywasz problemami. Nagroda jest skutkiem szeregu działań z Twojej strony. Nagrodą nazwij, co chcesz. Bez względu na to, czy chcesz ulepszyć swoje życie osobiste, czy biznesowe. Dzięki tej książce będziesz mógł podejmować szybsze decyzje, wystarczy skoncentrować się na tym, co niewidzialne. Na tym, co tworzy różnice i sprawia, że w ogóle coś się dzieje. Jest tego mnóstwo, a najczęściej to proste rzeczy, na które nie zwracasz uwagi! Szereg Twoich działań sprawił, że jesteś tu i teraz i koncentrujesz się na tym zdaniu. Każde pojedyncze działanie, którego się podjąłeś, doprowadziło Cię właśnie tutaj, gdzie możesz wreszcie odnaleźć odpowiedź na pytanie, czego chcesz. Wydaje nam się, że to proste, ale w większości przypadków samo określenie celu jest tylko początkiem. Jak przyjemnie chcesz przejść przez ten procesa zanim odpowiesz, pomyśl... Równoległe tory, czyli równoległa rzec

CallStorm | 2016-01-13
Przeczytana: styczeń 2016

Sprawia wrażenie książki napisanej w dwa dni, pod zamówienie wydawcy (do stu tysięcy znaków). Nic odkrywczego, popłuczyny po idolach zza oceanu.

jovika | 2014-12-01

krótki przewodnik dla tych, którzy potrzebują wskazówek: "jak żyć?". dobra pozycja dla tych mniej wtajemniczonych w tzw. rozwój osobisty.

| 2012-02-24
Przeczytana: marzec 2011

Język zbyt płaski, poradniki tego rodzaju charakteryzuje miałkość tematu, i wszystkie są w zasadzie takie same.

Magdalena Bienia | 2011-02-20
Na półkach: Ulubione, Przeczytane, Posiadam

"Raz, dwa, trzy - TERAZ!" Po prostu przeczytaj :)

Nevalir | 2016-11-25
Na półkach: Audiobook, Przeczytane