Skarby UNESCO. 100 najpiękniejszych krajobrazów

Wydawnictwo: SBM
popularnonaukowa
Haltolion

Organizacja UNESCO otacza szczególną ochroną wybrane i zarazem najcenniejsze zakątki naszego globu. Obiekty figurujące na Liście Światowego Dziedzictwa Kulturalnego i Przyrodniczego nieustannie cieszą się ogromną popularnością wśród turystów, co związane jest z ich niezaprzeczalnym pięknem i unikatową wartością. Zaprezentowane niezwykłe dzieła natury zachwycają bajecznymi krajobrazami, a także dostarczają niesamowitych wrażeń. Kolory gejzerów, unikatowe gatunki flory i fauny to tylko niektóre skarby, które zasługują na miano cudów. Książka Skarby UNESCO. 100 najpiękniejszych krajobrazów przedstawia najciekawsze chronione miejsca z całego świata. Starannie dobrane fotografie, uzupełnione najważniejszymi encyklopedycznymi informacjami, z pewnością rozbudzą ciekawość i chęć podróży nawet do najbardziej odległych zakątków Ziemi.

źródło opisu: Okładka

źródło okładki: google

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!