Hafty. Podręcznik wyszywania. Przewodnik - krok po kroku - po efektownych haftach i uniwersalnych technikach wyszywania

Tłumaczenie: Małgorzata Białecka
Wydawnictwo: Agencja Wydawnicza Jerzy Mostowski
Embroiderer's handbook : the ultimate guide to thread embroidery
haft, hafciarstwo, ściegi, hafciarstwo
rękodzieło

Przewodnik po efektownych haftach i uniwersalnych technikach wyszywania. Prezentujemy 150 różnorodnych haftów: od podstawowych po wyszukane, o różnym stopniu trudności. Szczegółowo - krok po kroku - opisujemy wykonanie każdego ściegu i prezentujemy jego zdjęcie. Podpowiadamy, jakie nici i tkaniny będą dla niego najodpowiedniejsze. Proste wskazówki pozwolą każdemu chętnemu nauczyć się haftowania, a następnie wykonywanie ich samodzielnie. Książka jest doskonałą inspiracją do tworzenia własnych wzorów.

Wiktoria | 2013-11-25
Przeczytana: grudzień 2011

Encyklopedia możliwości. Nauczyłam się z niej bardzo dużo i często powracam zastanawiając się nad możliwościami wykorzystania igły i nici (włóczki, tasiemki, itp.)

książek: 2032
Eniutek | 2011-01-22

Dla mnie jest to kompendium wiedzy o wszystkich technikach haftu.
Tę książkę mam zawsze pod ręką i polecam zainteresowanym tym tematem.

kameleon | 2012-06-28
Na półkach: Chcę przeczytać, Posiadam

Piękna książka z mnóstwem przydatnej wiedzy o wyszywaniu. Ściegi pokazane w przejrzysty sposób - świetna!

MissAlice | 2015-04-01
raga | 2012-09-26