Sycylia przewodnik - praca zbiorowa

Wydawnictwo: Hachette

Ten przewodnik pokazuje to, co inne tylko opisują. Spalona słońcem Sycylia niejednym może zaskoczyć turystę, czynne wulkany, śródziemnomorski krajobraz i starożytne zabytki. To wszystko łatwo i przyjemnie zwiedzicie dzięki Przewodnikowi z serii Wiedza i Życie. Ponad 600 wspaniałych fotografii i kolorowych ilustracji pomoże wybrać miejsca, które warto zobaczyć. Dokładne mapy i plany pomogą zaplanować trasę wycieczki. Trójwymiarowe rysunki, przekroje i rzuty najciekawszych zabytków pozwolą zobaczyć to, co inne przewodniki tylko opisują. Praktyczne informacje turystyczne pozwolą zaplanować noclegi, wybrać restauracje i poruszać się komunikacją miejską.