Rozważania na każdy dzień

Tłumaczenie: Halina Bramska
Wydawnictwo: Wydawnictwo Księży Marianów PROMIC
Love - A Fruit Always in Season. Daily Meditations from the Words of Mother Teresa of Calcutta
8371194234
religia
Ursa

Książka ta mówi o miłości – miłości Boga do nas i naszej potrzebie miłowania się nawzajem. Słowa codziennych rozważań wypowiedziała Matka Teresa, ale inspirował je Ten, który jest Miłością. “Każdy z nas może osiągnąć tę miłość przez medytację, modlitwę i ofiarę, przez intensywne życie wewnętrzne” – mówi Matka Teresa. Modlę się, abyście czytając jej słowa, zostali natchnieni do dzielenia radości miłowania ze wszystkimi, których spotykacie, najpierw w waszych domach, potem w sąsiedztwie, w szkole czy w pracy – każdego dnia w roku.

źródło opisu: Wydawnictwo Promic

źródło okładki: Wydawnictwo Promic

Travisx85 | 2018-12-31
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, 2018
Przeczytana: 31 grudnia 2018

Książka towarzyszyła mi każdego dnia 2018 roku. Dziś skończyłem i uważam, że myśli, rozważania i słowa Matki Teresy z Kalkuty wielokrotnie otwierały mi oczy na sprawy, o których na co dzień się nie myśli: głód, pragnienie miłości, rodzina, przyjaźń, dobro, odpowiedzialność itd. Każdy dzień to było spotkanie z Matką Teresą i jej podejściem do Boga i człowieka.
Poleca każdemu na cały rok, aby jej słowa i myśli przemieniały!!!