Mityczne potwory

Wydawnictwo: Muza
6 (2 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
poradniki

a postacie ze starych legend i baśni ludowych, potwory mitologiczne, te z książek i filmów oraz współczesne a wspaniała kolorowa szata graficzna a mapy i informacje na temat pochodzenia mitów lub legend, z których wywodzą się różne stwory W naturze ludzkiej tkwi ciekawość tego, co nieznane, i wielu ludzi nawet niedowiarków potajemni

Kern | 2017-04-07
Na półkach: Dzieci, 2017, Przeczytane
Przeczytana: marzec 2017

Przyzwoita książka, dla chłopców w wieku koło 10 lat.

Książka to bardziej przewodnik po przeróżnych straszydłach z różnych mitologii/wierzeń/pop kultury itp.

Rysunki są niezłe, informacje bardzo podstawowe i podane nieco chaotycznie, ale dzieciom to nie przeszkadzało.
Trochę za dużo współczesnych potworków przyśnionych Amerykanom. Sporo jest też mało oryginalnych monstrów mitologii greckiej.

Syl_wina | 2017-04-21
Edyta | 2017-01-31