Złota księga nalewek

Tomasz

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

Joanna_JK | 2017-10-25
Przeczytana: 10 października 2017

Nie mam pojęcia, ile egzemplarzy tej książki (albo raczej księgi!) kupiłam w swoim życiu, ale na pewno sporo. Nic nie poradzę - jest idealna na prezent! Skarbnica wiedzy dla pasjonatów robienia nalewek - mnóstwo przepisów, inspiracji i wskazówek. Pomijając ten najważniejszy aspekt, jest również pięknie wydana (gratka dla fanów malarstwa, jak ja). Polecam więc, jeśli szukacie niebagatelnego książko-prezentu i wiecie, że obdarowany będzie z niego z przyjemnością korzystał (a wy skorzystacie w efekcie).

woznialka | 2014-02-04

Trudno uznać że przeczytane - tego typu książek nie czyta się przecie od deski do deski... Jest to przepięknie wydany poradnik, pełen przepisów, ciekawostek i historii powstania pysznych trunków. Do tej pory nie miałam pojęcia że można sporządzić nalewkę na płatkach fiołkowych, z czarnego bzu, kwiatów akacji czy tataraku :)
Jestem pewna że każdy któremu wpadnie ta książka w ręce, oczyma wyobraźni zobaczy pełne przeróżnych butelek pułki swojej spiżarki, piwniczki czy barku.
Polecam, pięknie wydana książka, doskonała na prezent.