Krakowski szlak kobiet.Międzypokoleniowe herstorie.

Wydawnictwo: Fundacja Przestrzeń Kobiet
Hadney

Książka jest zbiorem tekstów o najważniejszych dla Autorek kobietach i stanowi efekt międzypokoleniowej pracy nad odtworzeniem rodzinnych herstorii. Międzypokoleniowe herstorie to kilkanaście różnych opowieści: sentymentalnych, lirycznych, intymnych, ale również kronikarskich, prezentujących z rozmachem dzieje całych rodzin. Teksty, dokumentujące pracę pamięci, wypełnione są smakami, zapachami, wspomnieniami o najbliższych.

źródło opisu: https://www.facebook.com/events/148159342042500/

źródło okładki: Fundacja Przestrzeń Kobiet

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!