Europa. 500 najciekawszych miejsc

Seria: Imagine
Wydawnictwo: Dragon
albumy

Europa to niezwykła część świata. Zróżnicowanie geograficzne i bogactwo kulturowe usatysfakcjonować może najbardziej wymagających podróżników, zarówno tych żądnych wrażeń, jak i nastawionych na kontemplację. Bo piękno starego kontynentu przejawia się w zapierających dech w piersiach krajobrazach – od Atlantyku po Ural, a także w fascynujących zabytkach kultury odzwierciedlających to, co najcenniejsze dla europejskiego i światowego dziedzictwa.

źródło opisu: http://wydawnictwo-dragon.pl/

źródło okładki: http://wydawnictwo-dragon.pl/

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!