The dirty parts of the Bible

Wydawnictwo: Sam Torode Book Arts
6 (1 ocen i 0 opinii) Zobacz oceny
10
0
9
0
8
0
7
0
6
1
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Edytuj książkę
szczegółowe informacje
data wydania
ISBN
1450567630
liczba stron
280
kategoria
rozrywka
język
angielski
dodała
koala

The Dirty Parts of the Bible is a humorous novel by Sam Torode, set in 1936 and spanning the country from Michigan to Texas.
It’s a rollicking tale of love and liquor, preachers and prostitutes, trains and treasure — sure to appeal to fans of Mark Twain, O Brother Where Art Thou?, Water for Elephants, and Johnny Cash.

 

źródło opisu: http://dirtypartsofthebible.com

źródło okładki: http://dirtypartsofthebible.com

Brak materiałów.
Trwa wyszukiwanie najtańszych ofert.
Dodaj dyskusję
Dyskusje o książce
    Obecnie jeszcze nie ma dyskusji powiązanych z tą książką.
Sortuj opinie wg
Opinie czytelników (0)
 Pokaż tylko oceny z treścią
Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!
Przeczytaj także

Moja Biblioteczka
Jeżeli chcesz dodać książkę do biblioteczki, wybierz półkę, oceń lub napisz opinię.
Przeczytane
loading
Zapisując się na newsletter zgadzasz się na otrzymywanie informacji z serwisu Lubimyczytac.pl w tym informacji handlowych, oraz informacji dopasowanych do twoich zainteresowań i preferencji. Twój adres email będziemy przetwarzać w celu kierowania do Ciebie treści marketingowych w formie newslettera. Więcej informacji w Polityce Prywatności.
Cytaty z książki
Na półkach
pokaż wszystkie
zgłoś błąd zgłoś błąd