Łódź, spacer, wycieczka, przewodnik
schizma

Zapraszamy do wspólnego zwiedzania najstarszych zakątków Łodzi - ulic Wschodniej, Kilińskiego, Gdańskiej, Wólczańskiej i wielu zabytków Śródmieścia, których nie opisaliśmy w poprzednim tomie. Proponujemy też trasy po obrzeżach miasta. Pospacerujemy też razem po zielonej Łodzi. Opisane przez nas szlaki poprowadzą Państwa po łódzkich parkach, od najstarszego - czyli Źródlisk przez największy - czyli Zdrowie z Ogrodem Botanicznym, zoo, aquaparkiem i lunaparkiem.

źródło opisu: Agora SA, 2010

źródło okładki: zdjęcie autorskie