Orkowie

9781907964848
warhammer 40.000, kodeks, orkowie
hobby
Olena

Barbarzyńscy i dzicy Orkowie rozprzestrzenili się w całej galaktyce. Od najzwyklejszego Chłopaka po najpotężniejszego Herszta, wszyscy Orkowie żyją dla chwili, w której szarżując na przeciwnika wydają ogłuszające bojowe okrzyki i strzelają ze swoich ordynarnych, ale skutecznych broni. To tylko kwestia czasu zanim Orkowie ostatecznie się zjednoczą, by zatopić gwiazdy w strumieniu bezmyślnej przemocy.

"Zmiażdżym szechświat na płask i zabijem fszystko, co bendzie chciało nam łoddać. My som Orkowie i żyjem, coby walczyć i zwycienżać"

Wewnątrz książki m.in. LISTA ARMII ORKÓW (zestawienie jednostek), RASA ORKÓW (obszerny zestaw informacji m.in. o orczej kulturze, plemionach, pochodzeniu czy krucjatach przemocy i agresji), SIŁY ZBROJNE ORKÓW (piechota, bohaterowie, machiny bojowe, pojazdy, ekwipunek, sylwetki wielkich orczych bohaterów), ARMIA ZIELONOSKÓRYCH (zdjęcia figurek, przykładowe armie, symbole orkowych klanów)

źródło opisu: Nota wydawcy

źródło okładki: Strona wydawcy

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!