9 (3 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Taschenatlas de Ernahrung
żywienie
zdrowie, medycyna
Agata

Książka obejmuje w formie zwięzłej, ale kompletnej i przejrzystej całość, według dzisiejszego stanu wiedzy, nauki dotyczącej podstaw wiedzy o żywieniu człowieka. Tekst ilustrują liczne tabele i wykresy. Jest to poradnik encyklopedyczny niezbędny dla studentów Wydziałów Nauk o Żywieniu Człowieka, dietetyków klinicznych, a także specjalistów w zakresie żywienia człowieka, tj. tych wszystkich, którzy zajmują się poradnictwem, udzielaniem pomocy innym poprzez szerzenie prawidłowego żywienia, korygowaniem nieprawidłowych zachowań żywieniowych, a dzięki temu mają swój udział w zapobieganiu rozwojowi chorób uwarunkowanych żywieniowo.

źródło opisu: Urban & Partner, 2012

źródło okładki: http://www.elsevier.pl/ksiazka_medyczna/zywienie-atlas-i-podrecznik

Maciek | 2015-07-03

Wspaniała, przejrzysta pozycja obejmująca różne aspekty szeroko pojętego żywienia (od biochemii poprzez fizjologię, na dietetyce skończywszy). Klarowne schematy ułatwiają zrozumienie omawianych zagadnień. Polecam.

Natasza | 2017-05-15
Agata | 2013-07-24