Rihanna. Nieautoryzowana biografia

Wydawnictwo: Feeria
muzyka rozrywkowa, pop
joly_fh

Rewelacyjna książka z zaskakującymi informacjami z życia Rihanny. Autor stara się dotrzeć do faktów, które ukrywają się w gąszczu często sprzecznych relacji medialnych o jej życiu, tak aby jak najwierniej i możliwie bezstronnie ukazać Czytelnikowi kruchą młodą kobietę. Książka porusza kontrowersyjne tematy – burzliwy związek z Chrisem Brownem, trudne dzieciństwo pary kochanków, naznaczone...

Książka porusza kontrowersyjne tematy – burzliwy związek z Chrisem Brownem, trudne dzieciństwo pary kochanków, naznaczone przemocą w domu; jej odważny i prowokacyjny wizerunek w teledyskach i występach scenicznych. Ponadto poznajemy RIhannę z mniej znanej strony, jako artystkę wchodzącą w świat mody, kosmetyków oraz filmu.

źródło opisu: Wydawnictwo Feeria, 2013

źródło okładki: http://wydawnictwofeeria.pl/pl/

Isabelle | 2018-10-28

Lekka biografijka, chyba raczej dla młodzieży sądząc po gimnazjalnym języku pisania. Stworzona na zasadzie wypowiedzi głównie z internetu i tabloidów.

Łukasz Łabuda | 2015-03-11

Bardzo dobra, bardzo rzetelna, bardzo ładnie wydana. Nieautoryzowana biografia napisana jest językiem prostym, fajnym. Bardzo wiele szczegółów z życia Barbadoski zaskakuje. Wszystko pasuje do siebie. Książka jest perfekcyjna, chociaż zdjęć mogło by być trochę więcej.

angelika | 2014-07-25

Jeżeli macie chęć przeczytać coś lekkiego to polecam Was biografie Rihanny wydawnictwa Feeria ,Zajdziecie tam wiele ciekawostek o wokaliście może spojrzycie na nią w inny sposób nie tylko rozkapryszonej gwiazdy popu ale na osobę która po mimo przeciwności spełnia swoje marzenia .Czy można po mimo problemów rodzinnych braku pieniędzy wznieść się ponad szczyt .Oczywiście że tak .

krystiang1996 | 2014-04-06

• Rok wydania: 2013
• Oprawa: miękka ze skrzydełkami
• Ilość stron: 224
• Gatunek: Biografia

"Brutalną ironią sławy jest to, że ktoś znany i podziwiany, a nawet uwielbiany przez miliony ludzi na całym świecie może czuć się boleśnie samotny."

Rihanna - artystka, której raczej nikomu nie trzeba przedstawiać. Kiedyś nikomu nie znana dziewczyna z Barbadosu dziś jest uwielbianą przez miliony gwiazdą estrady. Jej piosenki nie schodzą z pierwszych miejsc radiowych notowań. Wokalistka ma na swoim koncie 6 albumów studyjnych ponad czterdzieści singli, mnóstwo nagród, tysiące zagranych koncertów. Chętnie bierze udział w akcjach charytatywnych, interesuje się także modą i filmem. Jednak na pierwszym miejscu wciąż pozostaje muzyka. Ja po raz pierwszy usłyszałam o niej w 2006 roku, za sprawą piosenki SOS. Do dziś Rihanna jest jedną z moich ulubionych piosenkarek, dlatego choć z...

Navy | 2014-01-31
Przeczytana: 2013 rok

Robyn Fenty, młoda, pochodząca z Barbadosu wokalistka, która osiągnęła oszałamiający sukces.Niektórzy kojarzą ją ze skandalami, lecz w tej biografii przyjrzymy się jej zupełnie pod innym kątem, poznamy jej problemy z dzieciństwa, oraz związek z Chrisem, zobaczymy jak trudno pracowała aby osiągnąć aktualny sukces, teraz jest uwielbiana przez miliony ludzi z całego świata. Już w wieku 17 lat podpisała kontrakt z wytwórnią płytową, w tej chwili ma w dobytku aż 7 krążków, wydawanych rok po roku. Rihannę zna każdy, każdy słuchał jej choć jednego hitu, polecam przeczytanie tej książki i bliższe poznanie tej niezwykłej osoby. " Najgorętsza gwiazda pop swojego pokolenia... Jedyna taka dziewczyna na świecie "