Serce ojca. Jak być dobrym ojcem

Tłumaczenie: Jerzy Demscy
Wydawnictwo: Instytut Wydawniczy PAX
The heart of a father : you can become a dad of destiny
poradniki

Zainicjowanie serdecznej więzi z własnym dzieckiem jest jednym z najbardziej satysfakcjonujących doświadczeń w życiu. Każdy ojciec ma skrywane niekiedy pragnienie, aby zobaczyć, jak jego dzieci dorastają, a jednocześnie wyrastają na lepszych od niego ludzi.Autor szkicuje trzyczęściowy plan zainicjowania takich więzi:zbadanie własnego serca i naprawienie relacji ze swoim ojcem;zbudowanie czterech filarów ojcostwa, czyli zaangażowania, stałości, wiedzy o własnym dziecku i opiekuńczości;perspektywiczne planowanie następnych etapów życia przynoszących nowe wyzwania.Ken Canfield jest pedagogiem specjalizującym się w problematyce rodziny i założycielem Narodowego Centrum Ojcostwa w Kansas City (USA). Jest ojcem pięciorga dzieci.

źródło opisu: http://www.iwpax.com.pl/produkt-serce-ojca-275.html

źródło okładki: http://www.iwpax.com.pl/produkt-serce-ojca-275.html